Skocz do zawartości

I-Doser


Pawlex

Recommended Posts

I-Doser jest programem służącym do synchronizacji półkulowej, czyli pobudzania mózgu do pewnych stanów. Pozwala symulować nastrój, poprawiać samopoczucie, posiada możliwość symulowania odczuć narkotycznych. Został opracowany przez "I-Doser Labs" i jest powszechnie uważany za zaawansowaną i bezpieczną metodę synchronizacji półkul mózgowych.


Przykłady zastosowań tego programu:
- Rzucenie palenia, picia, pozbycie się otyłości, indukowanie snu
- Szybkie budzenie się, usuwanie bólów głowy, medytacja, autohipnoza
- Bardzo szybkie uczenie się
- Eksterioryzacja (OOBE), świadome sny
- Symulacja odczuć np zakochania się
- I wiele więcej

Pewnie teraz sobie myślicie "jakim cudem taki program może pomóc rzucić palenie". Cóż, ja na początku też nie wierzyłem, ale iż lubię eksperymenty postanowiłem pobrać ten program. Na początku postanowiłem wypróbować dos "Prozium" który poprawia humor, uspokaja o relaksuje. Rozsiadłem się wygodnie, nałożyłem słuchawki i włączyłem. Jeszcze NIGDY...nie czułem....takiego spokoju D: Jeżeli chcecie się przekonać osobiście zachęcam do pobrania. (Dosery trzeba pobrać osobno) http://i-doser.pl/
No i oczywiście podzielcie się własnymi opiniami ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O temat o I-doserze. Z praktyki wiem, że część dosów działa, a część nie. Ale może to wynikać z osobistej podatności. Najlepiej działają na mnie te które mają stymulować nastrój. W moim przypadku nie działały ani GoH ani HoG . Nawet jeśli ich słuchałem po Condition (może mój ateizm ma z tym coś wspólnego). Za to Prozium i Confidence działają jak marzenie. Właściwie to któryś z tych dwóch dosów Condition albo Prozium, poza swoim normalnym działaniem ma jeszcze jeden ciekawy bonus. Jeżeli się o niczym nie myśli słuchając go, to w mózgu odtwarza się muzyka którą kiedyś słyszeliśmy. Trochę jak w odtwarzaczu mp3. Przynajmniej ja tak mam. Naprawdę, naprawdę ciekawy program.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiałem sobie kolejkę, kładłem się wygodnie na łóżku i skupiałem się na dźwiękach, tak jak zalecają, ale nic nie działało. Zasypiałem po przesłuchaniu jednego, po prostu z nudów. Nawet snów nie miałem (w trakcie i po), a przesłuchałem wszystkich dostępnych. Jedynie po GoH miałem kilkusekundowy paraliż prawej ręki (całkowicie niegroźny, śmieszne uczucie ^^). W przyszłości na pewno jeszcze poeksperymentuję, bo myślę, że źle do tego podchodziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj postanowiłem przesłuchać marijuane. Po 10 minutach słuchania dostałem lekkiego mrowienia kończyn. Po kolejnych 10 dostałem drgawek (coraz to mocniejszych) Po zakończonym seansie myślę sobie "właściwie wiele się nie działo" odłożyłem słuchawki i wstałem.....wystarczyło chwile postać na nogach,moja reakcja: "WTF?" Nie wiedziałem gdzie jestem, chwiałem się, całkiem luźno mi się rozmawiało :D....ci którzy jeszcze nie wypróbowali tego dosa, polecam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem i... : Hand Of God - Za pierwszym razem po zmianie częstotliwości widziałem białe światło mimo zamkniętych powiek, i miałem schizę, widziałem z pierwszej osoby pokój w którym byłem. Nade mną stała czarna postać , miała ok. 2 metrów. Pochylała się, jedyne co nie było czarne jak smoła to twarz... Jeśli chcecie zobaczyć tą twarz to polecam wpisać w googlach " Go to sleep " Gate of Hades - Końcowe piszczenie zmiażdżyło mi wszystkie organy, musiałem wyłączyć... Quickhappy - Nie daje już żadnego efektu. A-Bomb - Nothing...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Kiedyś się w to bawiłem. Mój obecny komputer stale wydaje z siebie jakieś przekazy podłogowe podprogowe typu tych doserów, więc nawet na słuchawkach nie idzie. Chyba, że jest możliwość zdobycie tego na andronoida, albo w jakimś formacie, flac, wav, czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam do pobawienia się Doserami. Zwłaszcza, że od wielu lat próbuję osiągnąć świadomy sen i pomimo tego brak konkretnych efektów. Tak więc już mam program ogarnięty. Pytanie - czy ma ktoś jakieś ciekawe Dosery na wywołanie LD i mógłby się nimi podzielić? Albo czy moglibyście polecić jakieś inne Dosery z ciekawszymi efektami niż "just relax"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem sporą paczkę Doserów, w tym jest Lucid Dream. I zapewne ten jest od tego. Ale, że nie znam się na Doserach, pomyślałem, że to tak jak z plikami hipnotyzującymi - 1 temat, a wiele wersji od różnych osób, jedna lepsza, druga gorsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem sporą paczkę Doserów, w tym jest Lucid Dream. I zapewne ten jest od tego. Ale, że nie znam się na Doserach, pomyślałem, że to tak jak z plikami hipnotyzującymi - 1 temat, a wiele wersji od różnych osób, jedna lepsza, druga gorsza.

A dalbys mi link do pobrania na pw? ;3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Temat niestety znowu umarł, a sprawa jest ciekawa. Na mnie niestety to nie działa, w niektórych przypadkach bardzo słabo. O ile nitrous nie wywarł na mnie żadnego efektu, to GOH (nie jestem pewien, możliwe, że jakaś skrócona wersja czy coś...) wywołał u mnie uczucie niepokoju (jak przy czytaniu creepypast czy coś), ale muszę podkreślić, że nie leżałem wtedy z zamkniętymi oczami ani specjalnie nie koncentrowałem się na dźwiękach. Żeby nie było, że zacząłem od razu od najmocniejszego co mogłem to słuchałem też quickhappy, ale bez efektów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Dosów to najważniejszą rzeczą są dobre słuchawki. Takie z biedronki na 50 zł nie wystarczą. Największe znaczenie ma tutaj pasmo przenoszenia, im większe tym lepiej i aby zaczynało się od jak najniższej częstotliwości. Impedancja też podobno ma znaczenie, nie wiem, nie zgłębiałem tematu. Ostatnio zakupiłem Superluxy 668B (z racji niezbyt dużego budżetu) ale nie zdążyłem przetestować. Im lepsza karta dźwiękowa w komputerze tym lepiej (większe szanse powodzenia). Do słuchania Dosów polecam formaty .flac oraz .wav, które w przeciwieństwie do .mp3 nie ucinają widma a co za tym idzie mamy w pełni funkcjonalny dos.  Do tej pory odsłuchałem jakieś 4 Dosy i żaden nie zadziałał na mnie.

 

Skoro tak chwalicie Prozium to muszę spróbować. Jak posłucham to powiem czy słuchawki się nadają i czy podziałało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję dzisiaj "Lucid dream", mam nadzieję, że zadziała, jak cokolwiek by się stało, napiszę.
Z resztą tak dla testu posłuchałem ''Content'' z pobranego programu.
Zauważyłem, że po dziesięciu minutach drętwieje mi ramię i mam małe trudności z pisaniem, umysł odprężył się.
Z góry powiem, że nie przykładałem się do tego, bo najnormalniej uczestniczyłem w życiu internetu ;)
Czuję, że to ma moc! :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitnick, czyli nie specjalnie mam się spodziewać efektów przy słuchaniu z laptopa? Co do słuchawek to mam steel series syberia v2, więc bardziej do grania. Ale mimo, że nie przeżyłem jakiś wielkich "tripów" jak niektórzy, (opisujący, że wydawało im się, że nie mają nogi) To wszystkim polecam, mnie np. nitrous wprowadza w przyjemny nastrój rozluźnienia i wyciszenia, ale bardzo możliwe, że za zwyczaj nie mam czasu leżeć nie robiąc nic oprócz wsłuchiwania się z dźwięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy o słuchaniu czegoś takiego z głośników. Po prostu nigdy nie zadziała, ponieważ w każdym głośniku biegnie inna częstotliwość (różnica zależy od Dosa) a, która nie może się mieszać z drugą. Każde ucho musi odbierać inne częstotliwości żeby to miało jakikolwiek sens (na tym to polega).

 

Słuchawki masz dobre, powinny wystarczyć ale, jak pewnie wiesz, Dosy z częstotliwościami poniżej 18Hz nie zadziałają u ciebie z powodu pasma przenoszenia na słuchawkach.

Edytowano przez Mitnick z Bogdańca
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...eksperymentowałem ze świadomym snem (jedyny efekt: zacząłem mieć sny ale żadnej kontroli :v ) , a I-dosery wydają mi się być ciekawe. Poleciłby mi ktoś jakiś na świadomy sen? I jak nie mam słuchawek (ok..mam ale strasznie zmieniają dźwięk...) to nie zadziała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...