Skocz do zawartości

World of Warcraft


Kuba Dmode Coke

Recommended Posts

Pytanie "kto nie zna tej gry?" było by na tyle głupie że położyłbym się pod samochodem sąsiada z pigwą na nosie i nogą cielaka na brzuchu i zacząłbym modlić się do Allaha.

Ale nie zrobię tego bo każdy zna tą gre.(No chyba że nie ma komputera)

Ogólnie

gra opiera się na

1. Stworzeniu swojej postaci (rasa, klasa, przynależność: Przymierze lub Horda)

2. Wylevelowaniu jej

3. Zdobyciu Najlepszego EQ

4. Bycia najlepszym

W tych czasach jeżeli chcemy grać w WoWa to MUSIMY grać.

Dlaczego?

Jest wprowadzonych tyle nowości że nadrobienie ich może być zgubne, więc krótko mówiąc WoW to gra dla no-lifeów.

Trochę Historii.

Wydarzenia World of Warcraft dzieją się kilka lat po wydarzeniach z Warcraft III: The Frozen Throne. Po przejściu Legionu i Plagi, świat jest zrujnowany. Część Plagi zbuntowała się i założyła własne miasto – The Undercity. Tytułują się mianem Opuszczonych (ang. Forsaken), a ich liderką jest była dowódczyni wojsk obronnych Silvermoon City – Sylvanas Windrunner. Gnomy ewakuowały ze swojej stolicy – Gnomeregan z powodu skażenia toksycznym gazem produkcji doradcy króla – Mekgineera Thermaplugga i zamieszkały z Krasnoludami w Ironforge. Zaś ludzie pod dowództwem Króla Varian Wrynn'a za swą stolicę uznali Stormwind City w samym sercu Elwynn Forest.

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=dYK_Gqyf48Y

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=Lp5XsILypYQ&feature=relmfu

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=HaMMvSL3yXQ&feature=relmfu

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=Wq4Y7ztznKc

Zakończenie

Ogólnie gram w WoWa i będę grał, i z tego co się dowiedziałem jest jeszcze kilku Brony z naszego forum co grają na tym samym serwerze co ja!

- Marsun

- Silver

- System6 (chyba :P)

Innych też zachęcam do gry!

BTW. Teraz nie trzeba płacić co miesiąc, wystarczy dostarczyć 30.000g.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mi taki Cataclysm jeszcze odpalił to bym może nawet pograł (stary komp). Grałem tylko w TBC na prywatnym serwie (Hellground - nadal mam tam postać) ale i tak w końcu po jakimś czasie musiałem porzucić bo w tym roku matury to jakoś trzeba się przygotować a nie no-life'ować :D. 30,000g za miesięczny abonament? To ja podziękuje aż tak nie angażowałem się w WoW'a nigdy :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nolific w WoWa to trzeba bylo 4 lata temu zeby cos osiagnac, od WotLKa nolifiac mozna bylo miec wszystkie klasy na max lvlu i wygearowane na full, przy dobrej organizacji czasu. W Cata nic sie w tej kwestii nie zmienilo, konczac grac po 2 miesiacach od wyjscia Cata mialem jednego z 3 najlepiej wygearowanych shamanow na serwerze (podsumowujac PvE i PvP bylby najlepszy...), i warriora gotowego do raidow. W dodatku wcale nie gralem non stop, MAX 5 godzin dziennie wliczajac raidy. Ale nie wiem skad masz te informacje o 30k golda za miesiac. Moj kuzyn sprzedal kolesiowi z gildii 60k golda za prepaidy na pol roku. Moze zalezy od ekonomii serwera, a moze koles poszedl mu na reke, tego nie wiem, ale na pewno 30k na miesiac to bujda. Zeby tyle wyfarmic trzeba albo siedziec 24/7 na AH albo farmic, farmic, farmic, i wtedy juz wiele czasu nie zostaje na sama gre...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Grałem około pół roku w WoWa na globalu (wpierw Kilrogg-EU, i potem transfer na Burning Legion-EU), jednak ta gra zżera zbyt dużo czasu, jeżeli chce się coś osiągnąć w pve (bo pvp to ja w tej grze nie trawiłem poprostu ;p). Niestety, jeżeli chce się być w jakiejś top gildii (tym bardziej podczas progressu nowego raidu) to praktycznie trzeba sobie rezerwować każdy wieczór przy komputerze.. dlatego to rzuciłem - moja gildia (swojego czasu pokaźna top - "Signum") wymagała zbyt dużo jak na moje realia ;p a żeby tego było mało - sama obecność o wyznaczonej godzinie nie gwarantowała ci spota na raidzie.. w pewnym momencie powiedziałem "dosyć" - wyszedłem z niej, nie opłaciłem już kolejnego prepaida i na tym skończyła się moja historia z wowem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...