Skocz do zawartości

"Mroczne Materie"


Skutalu

Recommended Posts

  • 6 months later...
Gość Iluandar

Nie no proszę was! Jest tutaj temat o "Mrocznych materiach" a nikt nie pisze co o nich sądzi!? To przecież genialna książka. Może teraz tak mówię bo czytałem ją lata temu, ale bardzo dobrze ją wspominam. Uznaje ją za jedną z moich ulubionych serii jakie czytałem. Aczkolwiek film mnie załamał T.T

Link do komentarza

Temat trochę starawy... ale skoro ktoś go odkopał to można coś napisać. Mam wszystkie części, ale przeczytałem dopiero dwie ale mam zamiar w najbliższym czasie przeczytać część 3.  :fluttershy2:  Ale wracając do książki. Pierwsza część nawet mi się podobała, widziałem adaptacje filmową(wole książkę) ale bardziej podobała mi się część druga. motyw przeplatania się Śniatów i te sprawy. książkę w sumie łatwo się czyta. Polecam tym lubiącym fantastykę i sf, oraz tym których zraził film. Książka dużo lepsza.6

Link do komentarza

Naprawdę dobra i przyjemnie napisana trylogia. Rozwój akcji jest trudny do przewidzenia, motywy wykorzystał Pullman ciekawe(smaczki dla pasjonatów teologii), styl autora nie budzi większych zastrzeżeń.

Moją ulubioną postacią jest pani Coulter, za to główna bohaterka, Lyra, bywa strasznie irytująca.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...