Skocz do zawartości

Dołącz do piratów! Plądruj siedem mórz!


Spinwide

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ciekawe czy mu dysk nie wypadł

Dopadnę cię.

Ile majtków musztrujemy pod nasz okręt?

Zależy ilu dołączy :rainderp:

Na razie jest tu kilkudziesięciu ludzi (będących goframi nie pełniącymi ważnych funkcji)

Arghhh. Widać wyspę. Poznaje toż to Tortuga.

Ha! Nareszcie! Niech wszyscy będą gotowi do walki! Wciąż nie mam pewności jakie powitanie zgotuje nam Jednooki

Link do komentarza

Postawić kolejkę możesz ale zalecam spać z jednym okiem otwartym. @Leon Wybacz,że pominąłem twoją propozycję,całkowicie o niej zapomniałem ale ostatecznie wychodzi na to że "Wolves of the Sea" zostanie naszym hymnem. Ankieta czynna do 20.00 potem zamykam.(O ile czerwoni naprawili problem z edycją ankiet)

Link do komentarza

Sprzedamy wszystko co złupiliśmy.Ja tym czasem pójdę na spotkanie z kapitanami innych statków.Czeka nas wspaniała misja!Szczegóły zdradzę wam później. Udział w złocie ze sprzedaży podzielimy po równo,po odjęciu części na zapasy.Za swoją część możecie kupić co zechcecie (czyt. spić się ile wlezie) ale zapasów statku nie wolno dotykać.

Link do komentarza

CHOLERNY BŁĄD Z ANKIE...! Ekhm...to znaczy...Czemu nikt jeszcze nie naprawił tego buga? Jako,że z powodu błędu forum nie mogę edytować/usunąć/wyłączyć ankiety,głosowanie na flagę musimy przesunąć aż do czasu gdy ktoś z góry naprawi problem lub będzie tak miły by usunąć ankiete.

Link do komentarza

Kapitan nie śpiesząc się zszedł z pokładu i skierował się w jedną z ciemnych uliczek miasta. Mijał coraz to brudniejszych i coraz to bardziej pijanych piratów,aż wreszcie dotarł do starego,opuszczonego budynku.Otworzył spróchniałe drzwi i podwinął leżacy na podłodze stary dywan.Podniósł ukrytą drewnianą klapę i zszedł po drabinie na dół. Narada kapitanów już się zaczęła.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...