Skocz do zawartości

Gotei 13 - Dołącz do 13 dywizji obronnych i broń dusze przed Pustymi.


Recommended Posts

Witamy w Gotei 13. Mamy już rozpisane Kido. Nie jest kompletne.

*Przechadzam się po wzgórzu Sokyoku* Co to? *Widzi tajemnicze światło spadające wprost na mnie. Uderzyło w ziemie i wyszedł z płomieni jakiś człowiek* Ryoka * pomyślałem i wyciągnąłem zanpakutō* Stój, czym jesteś? * krzyknąwszy, a on w odpowiedzi rzucił się na mnie i powiedział* Będzie więcej takich jak ja, a wy zginiecie.
BAN-KAI Shiro No Envigo. Cale niebo zrobiło się czerwone. Moje reiatsu było tak wielkie ze skały pękały. Moje zanpakutō zmieniło się w potężne podwójne ostrza. Stwór się nie wystraszył zaczął mnie atakować coraz szybciej. Jak by jego moc wzrastała z każdym kolejnym uderzeniem. Postanowiłem go zabić. Avierea* pokazała się pieczęć przede mną i odcisnęła się na stworzeniu.* de Korosu. Stwora rozerwało moje reiatsu na pół. Ogłaszam spotkanie wszystkich dowódców.
Link do komentarza

Jam jest Raven, nowo przybyły kapitan 7 dywizji... Mało kto przeżył starcie z moim zankaputo, Sheidipasu... Dzięki Bankai szybko pokonałem wrogów... Zwiększona szybkość i zmiana w cienisty dym bardzo ułatwia zabijanie... Nie mówiąc już o strzelaniu z niego czarno-czerwonym cero... Melduję się do gotowości

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...