Skocz do zawartości

C&C Generals


Goatse

Recommended Posts

Niezbyt znana (choć świetna) część kultowej serii rtsów, jestem fanem od pierwszej części i ta podoba mi się chyba najbardziej... I teraz pytanie, gra ktoś w multi, albo chce sie dołączyć ? Mam jeszcze 3 kumpli, gramy na game rangerze w dodatek zero hour 1.04, ja mogę jeszcze grać w shock wave, ale mam od niedawna więc raczej nie ogarniam jednostek..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę złe słowo, chodziło mi głównie o to, że w porównaniu do takiego SC2 czy nawet starutkiego HOMAM3 multi jest praktycznie martwe, a sama seria jest znana, chociaż kultowa dzięki częściom takim jak pierwsze dwa red alerty czy tiberian sun i oczywiście 95 (<3) ale straciła wielu fanów dzięki solidnym rzeźbom w gównie, pokroju tiberium wars czy renegade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Generals.... to była gra! This is the Overlord tank! i jazda po terrorystach na tarana! I najbardziej kultowy tekst Działa Atomowego (przynajmniej dla mnie) "Greather than the sun" - no i niestety pożegnanie, bo Celestia wysłała je na księżyc.... :derp: Spędziłem przy tym godziny.... Kurcze, ile bym dał żeby zagrać jeszcze raz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Generals.... to była gra!

This is the Overlord tank!

i jazda po terrorystach na tarana!

I najbardziej kultowy tekst Działa Atomowego (przynajmniej dla mnie)

"Greather than the sun" - no i niestety pożegnanie, bo Celestia wysłała je na księżyc.... :derp:

Spędziłem przy tym godziny....

Kurcze, ile bym dał żeby zagrać jeszcze raz...

Też bym wiele dał... mogłem w to kiedyś grać dosłownie dniem i nocą... Mapka po mapce... cywilizacja po cywilizacji... Ta gra to było coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

nikt tu od dawna nie zaglądał... szkoda :-\ niezła gierka, najlepsi są chińczycy. ach, jak pięknie wygląda atomówka w środku bazy amerykanów :-) Ale moje ulubione trzy epckie gry strategiczne to company of heroes, blitzkrieg i hearts of iron 2. w C&C dawno nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spam battle master tankami......ech....to były czasy.......

No i ta muzyka,oraz śmieszne teksty GLA

@DeHavillant Sry że poprawie ale było chyba "Brighter than the sun" :rainderp:

"GLA postal services"......."Not responsible for damaged goods"

Ja tam wolałem spam zamaskowanymi pojazdami z opcją "boom-boom" w bazę mego nieuważnego oponenta...było to jego ostatnie niedopatrzenie w danej grze.

A teksty to i Chiny miały fajne. Przy czym co cięższe jednostki miały fajny voice acting.

1.Helix mówiący basem "We're going to ruin somebody's day" ...i wtedy ze śmigłowca leci atomówka

2.Buldożer rozjeżdżający piechotę i ten tekst "What are they? Protestors?" :D

Ale i tak to GLA miało te najbardziej komiczne. Szczególnie Dr.Thrax ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...