Skocz do zawartości

Quiz YAY!!!


Future Pony

Recommended Posts

"Gniecie mnie w pachach"

"Podszewka jest przyszyta maszyną"

"Wykończenie dekoltu nie pasuje do szala"

"Materiał wygląda jak papier"

"Tutaj zszyłaś sciegiem na okrętkę kiedy prosiłam o ścieg za igłą"

"Cały projekt jest tak zwyczajny jakby na Pret-a-Porter"

 

//Edit.

 

Tak, według mnie taka forma quizu jest całkiem ok. Przynajmniej wymaga poświęcenia, trochę uwagi oraz pytania nie są zbyt proste.

Jestem za.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mi się taki rodzaj pytań podoba...



A co do odpowiedzi to odpowiem cytatem:
"Gniecie mnie w pachach wykończenie dekoltu i nie pasuje do szala i klap, podszewka jest przyszyta maszyną, plisy są nierówne, materiał wygląda jak papier, tutaj zszyłaś ściegiem na okrętkę, kiedy prosiłam o ścieg za igłą. Cały projekt jest tak zwyczajny jakby na prêt-à-porter, a nie na prawdziwy, francuski haute couture."

Link do komentarza

Quiz zaczyna się od nowa, ponieważ typ pytań i sposób oceniania jest inny to muszę zresetować punkty. (ale i tak wszyscy mają równe szanse)
Liczba punktów za odpowiedź -1
Dodatkowe info lub info które nie wystąpiło w żadnych innych odpowiedziach - 0,5; 1; 1,5; 2.


Rrrainbow Dash xD - 3
PitPl - 5
MacTavish - 3
Phinbella781 - 2
fryta855 - 3
Rarity - 2
WilczaNati - 3

GoForGold - 2
jarrot - 5
Ravin - 5
Fisk Adored - 2

SPIDIvonMarder - 3,5
KreeoLe - 3
Daktyl - 3
plo1154 -

Sunset Schimmer -1

cassidy11 - 1

Raindrops -1



Co do samej punktacji to zrobię tak:
Przy takim typie pytania będę je skalował w inny sposób. Albo dam 2 punkty i będzie 0 lub 1 lub 2.. Albo dam jeden i będzie 0 lub 1.
To wracając do pytań.
Ile złych rzeczy Fluttershy uczyniła kucykom w odcinku w którym uczyła się być bardziej... "smiała" ?
Wymieńcie te uczynki.


Lista będzie aktualizowana w tym poście

Edytowano przez KochamChemie
Aktualizacja listy
Link do komentarza

Oblanie ogrodnika wodą.

Obsypanie 2 klaczy śmieciami z ich wozów.

Obrażenie się na Pinkie.

Zrzucenie ogiera z taksówki.

Brutalne potraktowanie listonosza.

"Rzut" turystą.

Bycie niemiłą dla Rarity oraz Pinkie Pie.

 

Tak więc licząc osobno Rarity i Pinkie - 8.

 

Zachowała się też agresywnie widząc kolejkę w Cukrowym Kąciku, zatem jest 9 :)<---To chyba będzie dodatkowy punkt(albo pół...). ~KochamChemie

Edytowano przez KochamChemie
Brak
Link do komentarza

Mam kolejne pytanie oraz kilka informacji. 

1. Lista jest aktualizowana w tym poście

2. Punktów za odpowiedź jest mało... jak się daje dużo to powstają quizy gdzie jedna osoba ma dużo punktów a inne mało. Robię tak aby była zaciekła rywalizacja. (wybaczcie...)

3. Utrudniam pytania, więc nie dziwicie się, że mogę się pytać o byle drobnostkę (ale to w późniejszej fazie quizu)

4. Mam pomysł z nagrodą za quiz, nagroda w postaci odznaczenia. (muszę je najpierw stworzyć... ale to co innego)

5. Odznaczenie będzie zdobywane przez sesję 15 pytań(zaczynając od mojego pierwszego, więc zostało jeszcze 13 12, bo zaraz dam dam pytanko.

6. Liczę na rozwinięte odpowiedzi. Cytaty jako odpowiedź są dobre, ale troszkę bardziej kreatywne jest ich przekształcenie na odpowiedź wprost.

 

No to pora na pytanie. Będzie podwójne, ale pula punktów ta sama...

 

W pewnym odcinku Fluttershy grała z Rainbow Dash w grę planszową... jakie ruchy wykonała? W którym to było odcinku?

Link do komentarza

Było to w odc. "Reed It and Weep"

Fluttershy i Twilight grały z RD

Twilight zrobiła dwa ruchy, a Fluttershy jeden.

Ruchy które zrobiła Twilght: cloud three i cloud two

A Fluttershy tylko: sky five

Link do komentarza

Cieszę się, że coraz to nowe osoby biorą udział w konkursie ^^

Punkty dla powyższych userów(standardowo bez dodatków) oraz nowe pytanie.

Też z wymienianiem odcinków w których wydarzyła się pewna rzecz.

 

W których odcinkach Fluttershy zachowywała się wobec swoich koleżanek bądź innych kucyków agresywnie? (Odcinek z Iron Willem się nie liczy)

Aby nie było łatwo... wymień 4. (może być to bicie lub grożenie) 

Link do komentarza

hmmm... odcinek,,Nie zapomniany wieczór".. jak szykowała pułapki na zwierzęta i je goniła i łapała itd.  

2. Może ,,Powrót do harmonii część 2"  i część 1..?

3. i jeszcze ,,wyjście smoka" jak też wyzywała smoka albo .. poszukiwacze smoków kiedy przebiegła po Rainbow Dash xD

a 4.. to nie mam za dużo pojęcia... aha już mam!!! ,,pojedynek na czary" (chyba) Fluttershy groziła twilight że jeśli podczas sztuczki coś się stanie zwierzątkom to Pożałuje..  

Nie do końca pamiętałam ale już 4 ^^ 

Edytowano przez cassidy11
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Green is not a crative color... na początek kilka informacji, nie to żebym to widział, ale ni róbcie tak, że widzicie czyjąś odpowiedź i uzupełniacie swoją  korzystając z tej podpatrzonej. Dla uczciwości wobec siebie. :giggle:

A teraz następne pytanko:

W ilu odcinkach i w jakich odcinkach można zobaczyć jak Fluttershy wyglądała w młodości? 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tutaj taka kreska bo będzie małe pytanko do was. :derp2:

Czy chcecie trudniejsze pytania? 

Czy ten typ  pytań i odpowiedzi wam odpowiada?

Jaki typ pytań chcielibyście na quizie?

Napiszcie pod postem z odpowiedzią... 

Edytowano przez KochamChemie
Bo się pomyliłem w bbcodzie.
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Quiz zaczyna się od nowa, ponieważ typ pytań i sposób oceniania jest inny to muszę zresetować punkty. (ale i tak wszyscy mają równe szanse)
Liczba punktów za odpowiedź -1 
Dodatkowe info lub info które nie wystąpiło w żadnych innych odpowiedziach - 0,5; 1; 1,5; 2. 


Rrrainbow Dash xD - 3
PitPl - 5
MacTavish - 3
Phinbella781 - 2
fryta855 - 3
Rarity - 2
WilczaNati - 3

GoForGold - 4
jarrot - 5
Ravin - 5
Fisk Adored - 2 

SPIDIvonMarder - 5,5
KreeoLe - 3
Daktyl - 3
plo1154 - 
Sunset Schimmer -1

cassidy11 - 2

Raindrops -1

RainbowDash - 1

Myntia22 - 1



Tutaj przeniosłem listę... a teraz pytanie z innej beczki. 

Kto był w salonie Rarity podczas gdy Fluttershy wnosiła poprawki do sukni na galę? (proste pytanie daję 1pkt.)

Edytowano przez KochamChemie
kolor
Link do komentarza

Zależy o jaki moment chodzi może być o tym jak Rarity kazała się przyznać Fluttershy co nie ładnego jest w sukience (była cała reszta przyjaciółek)  

Ale może też chodzić o to jak Fluttershy dawała Rarity karteczkę z obrazkiem idealnej sukni (wtedy też były wszystkie) <na pewno były wszystkie... w tej samej scenie?> Poza tym chodzi mi o jednego kucyka... ale widzę, że już znasz odpowiedź ~KochamChemie

Edytowano przez KochamChemie
Mała wzkazówka
Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Rarity  :rainderp: .

 

I Fluttershy   :rainderp:.

 

 

Następnym razem proszę o dodawanie poprawek odpowiedzi w edycji posta. ~KochamChemie :fluttershy5:

Edytowano przez KochamChemie
Proszę o mądrą odpowiedź.
Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...