Skocz do zawartości

[Zabawa] Kontynuacja przygody ze Spikiem!


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 438
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Lecz Leeth nie zatrzymała się. Weszła do sali tronowej i zaczęła rozmawiać z Fluttershy. Potem do rozmowy przyłączyły się RD, Pinkie i AJ. A potem Rarity i Luna. Kiedy skończyły rozmawiać Luna poszła do swojej siostry i szepnęła jej coś do ucha. Po tym wszyscy upuścili salę tronową.

Link do komentarza

- Tak, Twilight to się ratuje! - krzyknął ktoś zza Black. NMM zmieniła się w mgłę w kolorze indygo, a źrebaki zaśmiały się jak ona i zrobiły to samo. Na środku sali uformowała się cała NMM.

- Głupcy... BlackStar! Mogłabyś pokazać im naszych... zakładników? - zwróciła się NMM do BlackStar. Pegaz podeszła do niej. Za nią unosiła się bańka z przestraszonymi maluchami. Można było ją zniszczyć, ale wtedy wraz z zawartością.

Link do komentarza

NMM zaśmiała się.

- Naprawdę? Wiedz, że nie tylko BlackStar mi pomaga. A ta twoja moc Harmonii już na mnie nie działa. Zabijecie mnie, zginie Twilight Sparkle. Te parę godzin w jej ciele pozwoliło mi powiązać nasze istnienia. Teraz może załamać się wasza moc Harmonii... MoonSun, naucz je może czegoś.

Z pomieszczenia obok wyszła MoonSun, ale jej oczy były szeroko otwarte. Na jej szyi świeciła się delikatna błękitna poświata.

Link do komentarza

- Myślisz, że w ten sposób nas pokonasz? To jesteś w błędzie... Z wielkiej kuli energii prosto w Twilight wystrzeliła iskra Harmonii. Twilight obudziła się.

- A teraz koniec tej zabawy NMM! To już twój koniec.

Zza Leeth wyleciała druga kula o kolorze granatowym (Leeth jako kula ma kolor różowy tak jak jej sierść), która reprezentowała Chaos. Była to siostra Leeth o imieniu Aila.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...