Skocz do zawartości

[Zabawa] Kontynuacja przygody ze Spikiem!


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 438
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Nic nam nie zrobicie!

Wszystkie klaczki zostały ochronione dzięki potężnej tarczy.

- Koniec tej zabawy! - krzyknęła Aila.

Leeth i Aila użyły swojej mocy i przemieniły NMM w kamień. Kamień ten był niezniszczalny. Leeth wyciągnęła maluchy z kuli.

Link do komentarza

- Ej! Zostaw mnie! - krzyknęła RD próbując się wyrwać.

- Eee... Zaczekaj! Coś wymyślimy... Mam taką nadzieję... - powiedziała Leeth po czym użyła magii by pomóc RD.

W tym samym czasie Księżniczka Luna i Księżniczka Celestia starały się rozwiązać problem i uratować Twilight żeby mogła zostać księżniczką. Nagle wpadł wszystkim na myśl pewien pomysł.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Księżniczka Celestia i Księżniczka Luna rzucił zaklęcie na MoonSun, które sprawiło, że znów była normalna, a Leeth wysłała sama siebie na księżyc, wzięła posąg Twilight na plecy po czym użyła własnych skrzydeł by wrócić do Equestrii. Minęła jakaś godzina zanim przytaszczyła Twi.

- Ile ona waży?

- Wcale nie waży tak dużo. A teraz zamień ją sprowtorem! - wtrąciła się Rarity.

- No dobra, dobra. - Leeth odmieniła Twillight.

- Ale... Co teraz? - spytała się Fluttershy.

- Nie wiem...

Link do komentarza

- Byłaś zahipnotyzowana. Ale najważniejsze, że już nie jesteś, a najgorszy fakt, że bolą mnie plecy...

- Najgorszy? - spytała RD.

- Ee... Chciałam powiedzieć, że najgorsze jest to iż Twilight jest połączona z NMM i nie ma żadnego sposobu by to cofnąć...

- ...A co z magią? - wtrąciła się Pinkie.

- Nie ma żadnego zaklęcia, które może pomóc. Nawet moja Iskra Harmonii nic tu nie pomoże. NIC nie może zrobić NMM, bo skrzywdzimy Twilight!

Link do komentarza

- NMM! Idź stąd, bo... - róg Leeth zabłysnął na czerwono co świadczyło o bardzo wielkim zdenerwowaniu.

- Leeth... - powiedziała dość spokojna Księżniczka Celestia.

Leeth uspokoiła się i stanęła obok Twilight z nadzieją, że znajdzie się jakiś sposób.

Link do komentarza

- Gdybym tylko mogła użyć Niszczącego Deszczu Meteorów... Zaraz, zaraz... MOGĘ! Szykuj się NMM... NISZCZĄCY...DESZCZ...METEORÓW!

Gigantyczne meteory zaczęły atakować sługusów NMM, którzy padali jeden po drugim nie oszczędzając żadnego z nich, a kucyki mieszkające w Equestrii patrzyły na całe to zajście popijając herbatę.

- RD! Podaj mi książkę z tamtej półki! - krzyknęła Leeth starając się nie przerwać ataku.

Na półce leżała książka, którą otaczała bardzo jasna poświata. RD szybko przyniosła jej książkę.

Link do komentarza

- Twilight! - Leeth przestała atakować i podbiegła do Twilight - Ehh... Nic ci nie jest? Zapłacisz mi za to NMM! Tylko się dostane do S5!

- S5? - zapytała Fluttershy.

- Po drodze do S5 wam wytłumaczę.

Leeth otworzyła portal i wszystkie klaczki oprócz Księżniczek przeszły. Zamknęła portal od razu by NMM nie mogła wejść. Tylko Leeth i Księżniczki wiedzą jak otworzyć portal do S5.

- A więc co to znaczy S5? - spytały klaczki.

- S5 to Sektor 5 przeznaczony do szkoleń. Tutaj panuje spokój i cisza, a krainą włada potężny Król Uranos. On znajdzie rozwiązanie naszego problemu.

Link do komentarza

- Ponieważ nie weszliśmy jeszcze do środka...

Chwilę potem podleciała błyszcząca się karoca, która cała była zrobiona z diamentów.

- Wsiadamy! Jeśli NMM odkryje jak tu wejść... Chociaż... Trzeba być upoważnionym do wejścia tutaj, ale nie ma czasu do stracenia. Trzeba pomóc Twilight!

Wszystkie klaczki wsiadły do diamentowej karocy, która zabrała ich do zamku w samym centrum Sektora 5. Po drodze widać było dużo jednorożców ćwiczących różne ciosy magiczne.

- Jesteśmy! - przed Leeth otworzyły się potężne drzwi, które były strzeżone przez duchy dawnych księżniczek.

- Trochę tutaj strasznie... - stwierdziła Fluttershy.

- Nie ma się czego bać. Musimy trafić do sali tronowej, zadać Królowi pytanie i wrócić. To nie może trwać długo.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...