Skocz do zawartości

[Zabawa] Kontynuacja przygody ze Spikiem!


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 438
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Miło było mi was poznać. A szczególnie MoonSun, Spike'a i Twilight. Przeżyłam z wami tyle wspaniałych przygód. Nie zobaczymy się już więcej, ale... - Leeth zamilkła, a z oczu jak ze strumieni płynęły jej łzy, które miały kolor złoty. Kiedy spadły na ziemię wyrosły kwiaty i zaczął padać złoty deszcz.

Link do komentarza

Leeth odleciała na rydwanie i wyczarowała portal. Wszyscy patrzyli jak Leeth i Wave oddalają się i potem znikają w oddali.

- Już ich nie zobaczymy. - powiedziała smutna Pinkie.

- A ja coś czuję, że jeszcze kiedyś się z nimi zobaczymy. - powiedziała Twilight starając się pocieszyć Pinkie.

Link do komentarza

- Żegnaj! - krzyknęły klaczki chórem oraz Spike.

Tym czasem w Sektorze 5 Leeth dowiedziała się o śmierci Króla i musiała zmierzyć się z potężną Królową Sofią, aby przejąć tron. Już jako Księżniczka Leeth ,,córka" zmarłego Króla wróciła do Equestrii.

- Czekajcie! - zawołała - Musicie mi pomóc.

Link do komentarza

-Jesteś nam potrzebny i nawet nie wiesz jak bardzo. - powiedziała Księżniczka Leeth (jestem księżniczką :lunaderp:).

-A do czego jesteśmy potrzebni? I czemu jesteś tak dziwnie ubrana? I... I wszystko? - spytała RD nieco zdziwiona.

-Czas w Sektorze 5 leci szybciej. Kiedy wróciłam Król został pokonany przez Królową Sofię jego siostrę. Teraz będę musiała przejąć tron, ale najpierw muszę ją pokonać i to wy musicie mi pomóc. - odpowiedziała.

Link do komentarza
jeśli zmieniłem rasę swojego OC na pegaza wampira to może też on być tutaj też jako wampir ale będzie to ukrywał za wszelką cenę.Zgadzasz się?

Pewnie.

- A więc dobrze. Ruszajmy w drogę. - powiedziała Leeth i za pomocą magii przeniosła kucyki do Sektora 5.

- Wow. Wszystko tu jest takie... - chciała dokończyć RD, ale nagle usłyszała :

- Zniszczone? Zrujnowane? Tak. - odpowiedziała jej Księżniczka Leeth.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...