Skocz do zawartości

[Zabawa] Kontynuacja przygody ze Spikiem!


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 438
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Moonlight: Ale głupi pomysł. Powinna nam zostawić coś do znalezienia jej, gdyby wyprali jej mózg. Poza tym niech się zdecyduje czy to jej wina czy Celestii. (Schyla się ku źrebakom.) Nie płaczcie, nic jej nie będzie. Będziemy ją śledzić. Tylko kogoś zawołam. (Wyjmuje kryształową kulę, ale za nim ją uruchomiła przed nią pojawia się sylwetka Podmieńca z rozczochraną grzywą.) Co się stało? Słyszałem wybuch i... Co ty tu robisz?

Moonlight: Nightmare Moon powróciła. Widzisz magię, więc możesz znaleźć ślady magii klaczy MoonSun. Dzięki nim znajdziemy ją i Nightmare Moon.

Silent: Dobrze (Podchodzi do miejsca gdzie leżała MoonSun. Nadaje magii widzialną formę.)

Moonlight: (Rzuca zaklęcie.) Xianshi fangshi MoonSun. (Pokazuje się światełko małe jak świetlik. Unosi się obok Moonlight od strony lasu.) Chodźcie eee... jak macie na imię?

Link do komentarza

Moonlight: (Bez wachania rzuca czar na Nightmare Moon.) Muo ma de cziru! (Na szyi klaczy pojawia się znamię w kształcie półksiężyca, które zaczyna ją piec.) Silent: Magicam potestatem! (Zaklęcie przenika przez kulę i trafia w MoonSun i dodaje jej mocy, aby mogła ją zniszczyć. Jej oczy stają się zielone. Silent słabnie.)

Link do komentarza

Moonlight: Gdzie my jesteśmy?! Gdyby MoonSun nie chciała działać na własną rękę nie doszłoby do tego! Silent: Cicho bądź! Tu może być coś oprócz nas. (Tworzy małą kulę światła, które odbija się od kryształów dając widoczność.) (PS: To Moonlight, nie Freezy, ale rozumiem twoją pomyłkę, gdyż obie są moimi ulubionymi (własnymi) OC-kami ;])

Link do komentarza

Silent: Chodziło mi o to, że to może być grobowiec Sombry, albo gorzej... klucz do przywrócenia mu pełnej formy! (Próbuje się złapać za głowę, ale że zwykle stoi na czterech nogach, uderzył pyskiem o ziemię. Wyleczył się i wstał.) Moonlight: Przesadzasz... nie wyobrażaj sobie. Sombra zginął (czy co tam się z nim stało) w Kryształowym Imperium!

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...