Skocz do zawartości

Rysunki Green


Green

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ajajajajajajaj... Spitfire i Pinkamena... da się zrobić, lecz musicie poczekać. A i dodam na ten czas kilka rysunków, które już dawno powinny tu być.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Uff... trochę zajęło przesyłanie tego przez Tinypic, ale w końcu wejszło. :D Możecie oceniać. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda czy dorosła - wedle uznania :3. Kolorystyka hmm... ... ... ... Po rozpatrzeniu wszelakich za i przeciw, niechaj będzie kolorowa, w końcu w kolorkach jej urok ^^. Co do kartek... Papier do drukarki jest ok, ale nie ma nic lepszego, niż dobry szkicownik ^^. Choć trzeba dobrze trafić, bo miałem kiedyś taki, co był gorszej jakości, niż papier toaletowy, jakiż ja wściekły wtedy chodziłem, bo ostatnie pieniądze na niego wydałem :rainderp:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niedługo będę miała kartki, acz nie jestem do końca pewna. Na razie musicie przeżyć kratkę. xD

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wiem, szyja Rarity trochę dziwnie wyszła. Dopiero po pokolorowaniu to zauważyłam. No i róg chyba za gruby. :facehoof:

Dołączona grafika

Moja OC, Honey(choć może to ulegnie zmianie). Mam tylko jedno pytanie - czy założyć temat swej postaci można tylko za zgodą Admina/Moderatora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze, ale nikt nie odpowiedział mi na moje pytanie. xD

Mam tylko jedno pytanie - czy założyć temat swej postaci można tylko za zgodą Admina/Moderatora?

Chodzi mi o założenie tematu swego OCka. Czy trzeba mieć na to zgodę?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...