Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Equestria: Marzenie harcerzy (by Flutteryay)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Lily! Lily please xd I nie wiem, ja jestem przyzwyczajona do pisania o Lily jako ja, więc tak będę pisać. __________________________________ Wstałam z łóżka. Podłoga w naszym domu jak zwykle była zimna, chociaż ogień w kamiennym kominku nadal tańczył radośnie. Pobiegłam wolno do klapy w podłodze w kuchni, otworzyłam ją i weszłam do spiżarni. Zaczęłam rozglądać się za czymś, co najchętniej bym zjadła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Oki, ja mam psa w domu, który się nazywa Lili. Już idzie 1 osoba! ;) ) W pewnym momencie zauważyłaś na półce kosz z owocami. Były jednak bardzo wysoko. Rozejrzałaś się po pomieszczeniu, za czymś co pomoże ci się do nich dostać. W rogu zauważyłaś rozkładaną drabinkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam królika który zwie się Miniuś xD Okej, Lili to ładne imię ^^ ____________________ Oderwałam wzrok od drabiny i pomyślałam: "Chwila, po kiego grzyba byłaby mi drabina? Przecież niedawno Luelle nauczyła mnie zaklęcia lewitacji, spróbujmy." (:ming:) Z niemałym trudem użyłam zaklęcia lewitacji aby zdjąć kosz z jedzeniem na dół. Wzrokiem wyszukiwałam najładniejszych owoców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No nic, trzeba sobie poradzić tradycyjnymi metodami..." Zaczęłam turlać owoce głową, aby zebrać je w jedno miejsce. W tym czasie zdążyłam przegryźć parę moich ulubionych gruszek oraz ze dwie pomarańcze. Gdy wturlałam wszystkie owoce do kosza, wzięłam je na głowę i położyłam na pobliskiej beczce z sokiem. Włożyłam jeszcze kilka owoców do myśliwskiej torby i ją założyłam. Z mojego pokoju wzięłam ciemnozieloną pelerynę ze znakiem naszego związku harcerek oraz takiego samego koloru berecik z moim uroczym znaczkiem naszytym na widocznym miejscu. Byłam w sumie gotowa do wyjścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aww, okay... ale w takim razie mam czas wolny!" Zostawiam berecik i pelerynę i z samymi torbami udaję się na łąkę. Gdy wychodzę z domu, zaglądam jeszcze do Luelle. Wystukuję nasz tajemny kod na deskach pod oknem jej pokoju i czekam na odpowiedź. Jeżeli nie odstuka, albo na progu pojawi się jej matka, znaczy że gdzieś wyszła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to zapomniałam zapytać się rodziców o zgodę... a co jeśli mi nie pozwolą? - Pff... no wiesz... eeee nooo nie pytałam się jeszcze, ledwo wstałam z łóżka... - powiedziałam. - I chyba zrobię to teraz. O ile w ogóle są w domu :ming: - dodałam. Mrugnęłam do Luelle i z powrotem skierowałam się do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Te jajka złożył Ptak Paproci. Znalazłam je w lesie. Zrobiłam z kilku sernik i nikt nie mógł przestać jeść. Było pyszniejsze od zwykłego ciasta. Nikt nie widział Ptaka Paproci, prócz mnie. Niestety zauważyłam jedynie skrzydło. Było złote w błękitne paski. Kilka kucyków już je ode mnie kupiło i nikt nie zgłosił skargi o zatruciu. Miejsca, gdzie je znajduję nie zdradzę, dużo na nich zarabiam. - klacz spakowała jajka do słoików wypełnionych watą i podała ci je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...