Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Na ratunek bratu! (by wiej007)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Rainbow Fire prowadziła was przez kilka korytarzy i rozwidleń, aż doszliście do wielkiej komnaty. Ściany były zdobione kryształami i skamielinami, a podłoga była wyłożona drogimi kamieniami. Po drugiej stronie komnaty stał tron, a na nim siedziała niebieska klacz alicorn z fioletową rozwianą grzywą. Na jej boku widniał znaczek przedstawiający lśniący kryształ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow pociągnął cię na ziemię, abyś się ukłoniła tajemniczej władczyni.

- Witajcie. Od wieków byliśmy ukryci przed światem zewnętrznym. Do dzisiaj. Nazywam się Violet (czyt. Wajlet). - księżniczka odwzajemniła ukłon i zrobili to wszyscy w sali.

- To pewnie jakiś rodzaj wyrażania szacunku - szepnął do ciebie Shadow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-O ile wiem... to teoretycznie nie żyją. Ale tak naprawdę Ignis jest uwięziony w kościanym więzieniu Veritasa a sam Veritas ogarną się w sen by użyć całej mocy na więzienie. Jednak ich cząstki nadal gdzieś są, a dokładnie w moim bracie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie, a dlaczego? Rodzina Dark to wielka gałąź chociaż większa część wymarła ^^)

-Dark? Chcesz mi powiedzieć że właśnie spotkaliśmy kogoś z rodziny? Sądziłam że jesteśmy ostatnimi z rodu.

Nie wiedziałam czy czuć radość czy zdziwnienie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(P.S jakbyś mogła to staraj się nie dawać już postaci z rodziny Dark, w końcu ten ród jest na wymarciu ^^)

-Z której linii pochodzisz? Z Ignisa czy Veritasa? My jesteśmy o ile wiem pierwszym połączeniem obu linii. Nasza mama Oriana Fire Dark była z linii Ignisa a ojciem Danarius Soul Dark w linii Veritasa.- chwyciłąm kawałek sałaty magią i zaczełam go jeść

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...