Skocz do zawartości

Klasa prof. Rarity


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox

Złożyli podanie/werdykt

-Etchel Townes-Przyjęta na studia

-Crystal Star- Przyjęty na studia

-Neon Culturali- Przyjęty na studia

-Cloudchaster Culturali - Przyjęta na studia

- Dive Muz - Przyjęta na studia

- Naruciak 5785 - Przyjęty na studia

-Bellamina-Przyjęta na studia

Nowi uczniowie zostaną wpisani na listę a informacja wyświetlona w kolejnym poście.

O rozpoczęciu zajęć decyduje Avatar postaci

Zatwierdzono i podpisano

Dyrektor Administracyjny Uniwersytetu Canterlockiego

~Celestor

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Rarity wchodzi w cemnej garsonce i swoich czerwonych okularach. Zasiada za biurkiem, przegląda swoje notatki. Nie podnosi wzroku na zebranych, sala cichnie w bardzo szybkim tempie, jednak da się usłyszeć szepty. Klacz wstaje, po czym zaczyna spacerować po sali, rozpoczynając swoje przemówienie:*

Attention, s'il vous plait! Madame et Monsieur, je m'apelle Rarity... oh, pardon, może przejdę już na język polski, chcę, by każdy z Was, szanownych tu zebranych mnie zrozumiał. Wreszcie wszyscy przyszli... na czas. Miła odmiana. Nazywam się Rarity Roche i jestem jednym z obecnych Elementów Hojności. Mam za sobą wiele niezwykłych przygód, o których z pewnością każdy tu zebrany słyszał. Księżniczki poprosiły całą naszą grupę, to jest Główną Szóstkę o udzielanie wykładów w tej zacnej Canterlockiej placówce edukacyjnej. Obie księżniczki wiedzą, że kiedyś nastanie ten dzień, gdy nas już zabraknie, a Elementy Harmonii nie mogą zostać zapomniane. Zajęcia mają na celu edukowanie młodych adeptów, którzy w przyszłości będą mogli zastąpić całą naszą szóstkę i bronić spokoju w świecie Equestrii. Na wstępie powiem, że te zajęcia prawdopodobnie nie będę Wam odpowiadać. Dlaczego? Bo każdy z Was ma inną wizję tych lekcji, inną koncepcję, inną...wyobraźnię. I właśnie na tym ostatnim te zajęcia będą się w dużej mierze opierać. Decydując się na ten kierunek studiów, chciałabym, aby Państwo wiedzieli, że nie będziemy tu studiować hojności- mimo, iż jest ona moim Elementem. Będziemy uczyć się wartości ciężkiej do uchwycenia w sztywne schematy czy druk na kartkach dawno zakurzonych książek. Uczyć będziemy się przez poznawanie, przez swoje emocje i przez dążenie do odpowiedzi na pytanie, czym jest kreatywność. KREATYWNOŚĆ, moi Państwo, KREATYWNOŚĆ jest gwarancją osiągnięcia sukcesu! Podczas swoich wieloletnich przygód u boku Pani Profesor Twilight Sparkle przekonałam się, że prócz siły i potęgi potrzebny jest spryt. Im więcej macie kreatywności, tym więcej przebiegłości. A im więcej przebiegłości, tym większa szansa, by wyprowadzić przeciwnika w pole. Kreatywność pozwala także na przewidywanie ewentualnych skutków waszego postępowania i manipulowanie zdarzeniami tak, by uniknąć przykrości, skupiając się na sukcesie... bo przecież o to Państwu chodzi w życiu, prawda? Nie myślcie sobie, że te wykłady będzie bardzo łatwo zaliczyć i zdobyć dyplom ukończenia uczelni. BŁĄD! To nie będą zwykłe pogadanki, które nie wymagają myślenia, a zaliczenia nie są dziecinnie proste. Ktoś uważa, że z podejściem czysto "olewatorskim" zdobędzie ten dokument? Jeżeli tak, to już w tej chwili może opuścić salę. "Jakoś to będzie"?- kolejny BŁĄD! Ukończenie zajęć to Państwa przywilej, nie stuprocentowa oczywistość. Ja ZAWSZE zwracam uwagę na detale i wykończenie pracy i na "tumiwisizm" nie będę przymykać oka. Śmiem twierdzić, że jestem jedną z surowszych wykładowczyń na tym uniwersytecie. Ale, ale! Nie wpadajcie w panikę po mojej wypowiedzi. Chęć i starania zawsze są doceniane. Jeżeli będziecie współpracować ze mną, to stanę się Waszą przyjaciółką, wszelkie opory i impertynencja będą jednak surowo karane. To nie przedszkole, moi Państwo, wychodzę z założenia, że potraficie ustosunkować się w odpowiedni sposób do regulaminu szkoły, a Biała Klasa- ja lubię o niej mówić, stanie się chlubą tej uczelni. Na dziś to już koniec zajęć, uważam wstępny wykład za zakończony.

Jako "zadanie domowe" każde z Państwa uprzejmie proszę o napisanie na temat własnej wizji tych zajęć i tematu, który chcielibyście poruszyć na następnych. Zadanie to jest obowiązkowe.

Dziękuję Państwu za uwagę, możecie już opuścić salę. Życzę miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecxuse-moi madame Mon Nom est DiceMuz A nie DiveMuz A no i Praca Domowa: Na następne zajęcia można byłoby porozmawiać o kreatywności w świecie. To oznacza że damy jedną rzecz i mamy coś z tego zrobić ? Nie zapomnijmy też o tym że będziemy mieć ograniczone rzeczy i czas jak w pani przygodach ~DiceMuz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et mes devoirs, madame Rarity:

Chciałabym, aby następny wykład był wyjątkowy. Byśmy w sposób kreatywny i twórczy zapoznali się z resztą klasy. Wszak to pierwsza lekcja, warto by było zobaczyć, z kim będziemy mieli do czynienia. Mam nadzieję, że podoba się pani sposób, w jaki odrobiłam moją pracę domową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madame Rarity Pomimo tego, że mamy uczyć się o kreatywności, uważam ze na następnym wykładzie każdy powinien opowiedzieć coś o sobie, podzielić się z innymi swoimi zainteresowaniami. Można się wtedy dowiedzieć kto ma jakie możliwości w jakiej dziedzinie Avec les meilleures salutations Crystal Star

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jesteś pewien, że nie dadzą nam ostrzeżenia za to? To jest klasa tylko dla przyjętych...

Po pierwsze, to mi dadzą ostrzeżenie, nie tobie. Po drugie - my tylko obserwujemy.

- Ale po co? Mogliśmy tam być, ale ty jak zwykle się spóźniłeś! To wszystko twoja wina.

Znowu ten sam błąd. To ty tam miałaś być. Niech wiedzą, że ich obserwuję. Skoro już się dostali, to mają pracować ciężko. Przy okazji... Ty jakoś mnie nie popędzałaś. Zresztą dobrze wiem, że nie chciałaś uczęszczać do tej klasy.

- Jak śmiesz! Skąd możesz wiedzieć...

Ja cię stworzyłem. Znam cię wystarczająco dobrze. Jeszcze coś?

-...

Tak też myślałem. Magento, nie denerwuj się na mnie. Po prostu musiałem.

- Do kogo ty mówisz?

Dowiesz się, jak będziesz starsza. A teraz idziemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Rarity wchodzi w cemnej garsonce i swoich czerwonych okularach. Zasiada za biurkiem, przegląda swoje notatki. Nie podnosi wzroku na zebranych, sala cichnie w bardzo szybkim tempie, jednak da się usłyszeć szepty. Klacz wstaje, po czym zaczyna spacerować po sali, rozpoczynając swoje przemówienie:*

Attention, s'il vous plait! Madame et Monsieur, je m'apelle Rarity... oh, pardon, może przejdę już na język polski, chcę, by każdy z Was, szanownych tu zebranych mnie zrozumiał. Wreszcie wszyscy przyszli... na czas. Miła odmiana. Nazywam się Rarity Roche i jestem jednym z obecnych Elementów Hojności. Mam za sobą wiele niezwykłych przygód, o których z pewnością każdy tu zebrany słyszał. Księżniczki poprosiły całą naszą grupę, to jest Główną Szóstkę o udzielanie wykładów w tej zacnej Canterlockiej placówce edukacyjnej. Obie księżniczki wiedzą, że kiedyś nastanie ten dzień, gdy nas już zabraknie, a Elementy Harmonii nie mogą zostać zapomniane. Zajęcia mają na celu edukowanie młodych adeptów, którzy w przyszłości będą mogli zastąpić całą naszą szóstkę i bronić spokoju w świecie Equestrii. Na wstępie powiem, że te zajęcia prawdopodobnie nie będę Wam odpowiadać. Dlaczego? Bo każdy z Was ma inną wizję tych lekcji, inną koncepcję, inną...wyobraźnię. I właśnie na tym ostatnim te zajęcia będą się w dużej mierze opierać. Decydując się na ten kierunek studiów, chciałabym, aby Państwo wiedzieli, że nie będziemy tu studiować hojności- mimo, iż jest ona moim Elementem. Będziemy uczyć się wartości ciężkiej do uchwycenia w sztywne schematy czy druk na kartkach dawno zakurzonych książek. Uczyć będziemy się przez poznawanie, przez swoje emocje i przez dążenie do odpowiedzi na pytanie, czym jest kreatywność. KREATYWNOŚĆ, moi Państwo, KREATYWNOŚĆ jest gwarancją osiągnięcia sukcesu! Podczas swoich wieloletnich przygód u boku Pani Profesor Twilight Sparkle przekonałam się, że prócz siły i potęgi potrzebny jest spryt. Im więcej macie kreatywności, tym więcej przebiegłości. A im więcej przebiegłości, tym większa szansa, by wyprowadzić przeciwnika w pole. Kreatywność pozwala także na przewidywanie ewentualnych skutków waszego postępowania i manipulowanie zdarzeniami tak, by uniknąć przykrości, skupiając się na sukcesie... bo przecież o to Państwu chodzi w życiu, prawda? Nie myślcie sobie, że te wykłady będzie bardzo łatwo zaliczyć i zdobyć dyplom ukończenia uczelni. BŁĄD! To nie będą zwykłe pogadanki, które nie wymagają myślenia, a zaliczenia nie są dziecinnie proste. Ktoś uważa, że z podejściem czysto "olewatorskim" zdobędzie ten dokument? Jeżeli tak, to już w tej chwili może opuścić salę. "Jakoś to będzie"?- kolejny BŁĄD! Ukończenie zajęć to Państwa przywilej, nie stuprocentowa oczywistość. Ja ZAWSZE zwracam uwagę na detale i wykończenie pracy i na "tumiwisizm" nie będę przymykać oka. Śmiem twierdzić, że jestem jedną z surowszych wykładowczyń na tym uniwersytecie. Ale, ale! Nie wpadajcie w panikę po mojej wypowiedzi. Chęć i starania zawsze są doceniane. Jeżeli będziecie współpracować ze mną, to stanę się Waszą przyjaciółką, wszelkie opory i impertynencja będą jednak surowo karane. To nie przedszkole, moi Państwo, wychodzę z założenia, że potraficie ustosunkować się w odpowiedni sposób do regulaminu szkoły, a Biała Klasa- ja lubię o niej mówić, stanie się chlubą tej uczelni. Na dziś to już koniec zajęć, uważam wstępny wykład za zakończony.

Jako "zadanie domowe" każde z Państwa uprzejmie proszę o napisanie na temat własnej wizji tych zajęć i tematu, który chcielibyście poruszyć na następnych. Zadanie to jest obowiązkowe.

Dziękuję Państwu za uwagę, możecie już opuścić salę. Życzę miłego dnia.

*Nagłe kopnięcie wyważa drzwi. Powoli do środka wchodzi Księżniczka Luna. Spogląda na drzwi wbite w ścianę, potem na ich brak we framudze. Używa magii tworzenia i stwarza nowe, piękniejsze drzwi po czym montuje je na swoim miejscu. Spogląda na nowe drzwi. Potem na stare, w ścianie.*

Dołączona grafika

*Zwraca się w kierunku profesor Rarity.*

Kochana, musisz natychmiast iść zobaczyć coś ze mną. Spodoba Ci się, jestem tego pewna!

*Wychodzi z profesor Rarity, zostawiając uczniów samych*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pr. domowa Myślę, że powinniśmy na kolejnych zajęciach się choć odrobinkę zapoznać. Każdy ma inną osobowość, każdy ma inne zainteresowania i każdy ma inne plany na swoją przyszłość. Myślę, że kulturalna rozmowa o planach związanych z tą klasą i czasem po tych studiach byłaby dobra. Najlepiej się dowiedzieć czegoś o uczniach jak i o wykładowcy, aby wiedzieć czego się po niektórych spodziewać. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiega zdyszany do klasy. -Najmocniej przepraszam za spóźnienie, ale... Rozgląda się po klasie, ale nie dostrzega Rarity tylko inne kuce. -Przepraszam, ale czy to klasa panny Rarity, złożyłem podanie do tej klasy zostało dostarczone do sekretariatu, ale nic dalej więc jeśli pozwolicie usiądę sobie i zaczekam na nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to, co napisała moja siostra. Powinniśmy się poznać i każdy winien pokazać nam co potrafi, byśmy wiedzieli jak dobrze ze sobą pracować i jak się dopasowywać. Poza tym możemy spróbować zaprojektować mundurki szkolne, tudzież klasowe. Tak samo może Pani Profesor chciałaby nam powiedzieć po dokładnym zapoznaniu się jakie ma oczekiwania od pojedynczych osób? Dodatkowo możemy zrobić listę rzeczy, które musimy zrobić podczas tego roku szkolnego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Rarity wchodzi raźnym krokiem do klasy, obdarza wszystkich zebranych promiennym uśmiechem. Podchodzi do biurka, jednak nie zasiada za nim, zamiast tego opiera się dwoma kopytkami o blat mebla i rozpoczyna kolejny wykład:* Tres bien! Cieszy mnie ogromnie, że nikt z zajęć nie rezygnuje, miło widzieć zacięcie i gotowość do pracy na waszych pyszczkach. Egzamin wstępny zaliczyliście, moi drodzy! DiceMuz, najmocniej przepraszam Cię za niefrasobliwość dyrektora tej szkoły, już ja go ustawię do pionu... Miło mi też, że postaraliście się wykonać zadanie domowe i powiem szczerze, że jestem zadowolona z efektów...Dobrze, a więc potraficie pracować pod presją czasu... Widzę w pracach domowych wiele francuskich słów i zdań, czyżbyście usiłowali wkupić się w me łaski? :rwink: Pamiętajcie, że najważniejsze to podążać własną drogą, szukajcie oryginalności w sobie i otoczeniu. To na tym budujecie swój wizerunek i markę. Jeżeli jednak naprawdę Ciągnie Was do języka francuskiego, to gratuluję i raduję się niezmiernie, bo to przepiękny język, a kraj ma w sobie magię. Wierzcie moim słowom, byłam niejednokrotnie i Francja zawsze pozytywnie mnie zaskakiwała, jest jak serce Europy tętniące nadziejami tych, którzy przyjeżdżają tu, by spełnić swoje najskrytsze marzenia. Nie ma piękniejszego widoku nad widok księżyca w pełni i gwiazd obserwowanych lipcową nocą z wieży Eiffla, wszystkie zabytki oświetlone są gamą grających świateł, a Pola Elizejskie pokryte spacerującymi zakochanymi trzymającymi się za ręce...eh...rozmarzyłam się, pardonne-moi. Wracając do zajęć: cóż by to była ze mnie za wykładowczyni, gdybym nie słuchała potrzeb własnych studentów? Jako, że na ostatniej lekcji mieliście okazję poznać mnie, tak na tej lekcji chcę poznać Was. Oczywiście standardowa procedura nie wchodzi w grę, jestem profesor Rarity, przeciętność jest nudna :raritylaugh: Pragnę, aby każdy z Was przedstawił się, napisał, jakie ma hobby, co chce osiągnąć w życiu, czego od niego pragnie, co skłoniło go do wybrania tej, a nie innej klasy oraz... wypisać TYLKO trzy swoje cechy charakteru, oraz udowodnić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Rarity wchodzi raźnym krokiem do klasy, obdarza wszystkich zebranych promiennym uśmiechem. Podchodzi do biurka, jednak nie zasiada za nim, zamiast tego opiera się dwoma kopytkami o blat mebla i rozpoczyna kolejny wykład:*

Tres bien! Cieszy mnie ogromnie, że nikt z zajęć nie rezygnuje, miło widzieć zacięcie i gotowość do pracy na Waszych pyszczkach. Egzamin wstępny zaliczyliście, moi drodzy! DiceMuz, najmocniej przepraszam Cię za niefrasobliwość dyrektora tej szkoły, już ja go ustawię do pionu... Miło mi też, że postaraliście się wykonać zadanie domowe i powiem szczerze, że jestem zadowolona z efektów...Dobrze, a więc potraficie pracować pod presją czasu... Widzę w pracach domowych wiele francuskich słów i zdań, czyżbyście usiłowali wkupić się w me łaski? :rwink: Pamiętajcie, że najważniejsze to podążać własną drogą, szukajcie oryginalności w sobie i otoczeniu. To na tym budujecie swój wizerunek i markę. Jeżeli jednak naprawdę Ciągnie Was do języka francuskiego, to gratuluję i raduję się niezmiernie, bo to przepiękny język, a kraj ma w sobie magię. Wierzcie moim słowom, byłam niejednokrotnie i Francja zawsze pozytywnie mnie zaskakiwała, jest jak serce Europy tętniące nadziejami tych, którzy przyjeżdżają tu, by spełnić swoje najskrytsze marzenia. Nie ma piękniejszego widoku nad widok księżyca w pełni i gwiazd obserwowanych lipcową nocą z wieży Eiffla, wszystkie zabytki oświetlone są gamą grających świateł, a Pola Elizejskie pokryte spacerującymi zakochanymi trzymającymi się za ręce...eh...rozmarzyłam się, pardonne-moi.

Wracając do zajęć: cóż by to była ze mnie za wykładowczyni, gdybym nie słuchała potrzeb własnych studentów? Jako, że na ostatniej lekcji mieliście okazję poznać mnie, tak na tej lekcji chcę poznać Was. Oczywiście standardowa procedura nie wchodzi w grę, jestem panią profesor Rarity, przeciętność jest nudna :raritylaugh: Pragnę, aby każdy z Was przedstawił się, napisał, jakie ma hobby, co chce osiągnąć w życiu, czego od niego pragnie, co skłoniło go do wybrania tej, a nie innej klasy oraz... wypisać TYLKO trzy swoje cechy charakteru, oraz udowodnić, że faktycznie je posiadacie. Pe Es, musicie przyzwyczaić się, że wszystko, o co Was proszę i co Wam zlecam może mieć drugie dno, ale nie musi. Od Was i Waszych decyzji zależy to, jak będą Was postrzegać inni.

Kolejne zadanie domowe znacie i proszę o jego przygotowanie. Spóźnialskich informuję, że nie mają już szans na dostanie się do klasy, nabór uważam za OFICJALNIE ZAMKNIĘTY.

Możecie Państwo opuścić salę, dość wykładu na dziś. Aha, co do pracy domowej- radzę się przygotować, siła perswazji i argumenty pracy będą brane pod uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca Domowa ehem...Pokojowa w Akademiku Moje imię to DiceMuz co oznacza Kostka Muzy. Zapewne wiecie co to muza, a moje hobby to muzyka stąd imię i znaczek. Przyszłam na tę zajęcia ponieważ uwielbiam sztukę, pod względem muzycznym, poetyckim jak i malarskim. Nauka też mnie interesuje. Jestem radosna, twórcza, i nieśmiała. No chyba tyle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga pani profesor! Przepraszam, że tak długo zwlekałam z odpowiedzią. W tym czasie wyciągnęłam jednak jakieś wnioski: każdy z nas chce mieć wzór. Zobaczyć, co robią inni, by napisać coś własnego, zbudowanego jednak na przykładzie. To tak między nami. Co skłoniło mnie do tej klasy? Absolutny brak liniowości. Przeciętność jest nudna, jak to pani profesor wcześniej powiedziała. Ta klasa do przeciętnych nie należy. Tak, ciągnie mnie do Francji i języka francuskiego. Jest bardzo ładny, zresztą towarzyszy mnie i mojej rodzinie od dawna. Mojego hobby nie da się określić jednoznacznie...rysuję, piszę...ani jedno, ani drugie nie wychodzi mi zbyt dobrze, mimo to nie zrażam się i wciąż robię, to co lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem Crystal Star... mam mały sklep jubilerski w Canterlocie. Z francuskiego znam parę słówek ale jednak lepiej czuję się w hiszpańskim. Przychodzę na te zajęcia gdyż uważam, że moje wieloletnie nauki zasad dobrego smaku i szlachetne wychowanie powinno zostać docenione w klasie takiej jak ta. Moje hobby to głównie prowadzenie mojego sklepiku, lecz oprócz tego uwielbiam oddawać się malarstwu i często spotykam się ze znajomymi. Jestem otwarty na propozycje innych, ale zwykle uparcie stoję przy swoim. Staram się też jak najczęściej pomagać innym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja połączę jedno pytanie z drugim i dam od razu odpowiedź na oba. A więc.... Trafiłem do tej klasy, ponieważ jako jedyna pozwalała mi rozwinąć swoje umiejętności, i nie koligowała za bardzo z moim charakterem. Co prawda z moją determinacją mógłbym iść do klasy prof. Rainbow Dash, ale ona przez to, że u niej jedyne co mogę kreować to chmury to postanowiłem dołączyć tutaj, z zamiarem upiększenia nieco naszego państwa, zacząć można prosto, mundurkami. Jak to pani profesor określiła... "Biała Klasa" winna świecić w tym przypadku przykładem. Może opisze tutaj przykładowy wygląd jednego z mundurków, dodatkowo pokażę kolejną cechę. Tak zwaną "kreatywność" a więc...:

Łeb zostawiamy, bo większość kuców tutaj ma porządne fryzury, więc nie ma co się przyczepić. Ale weźmy ubiór pod lupę. Zamiast standardowych koszul które większość z nas tutaj nosi można by dać nam białe tuniki z naszytym logiem naszej klasy (do ustalenia), z wydłużonymi rękawami, a na mankiety zrobilibyśmy ze złotych nici, co by ładnie współgrało z srebrnym płaszczem, który ładnie by się prezentował na tunice, i nie przeszkadzał by zbytnio przy poruszaniu się. Teraz, w porze zimowej można by zrobić wersje z kapturem, który chroniłby przed śniegiem. Teraz przejdźmy do ostatniego elementu, a więc do spodenek i spódniczek. Jako, że tunika przykrywa większą część, więc krótkie spódniczki odpadają w tym wypadku z użycia, bo nie byłoby ich widać. Więc są dwa wyjścia, albo błękitne długie spódnice z różnymi naszyciami na nich, nie atakujących w oko, albo klacze tak samo jak ogiery nosiłyby płócienne spodnie. Może się to wydawać staroświeckie, ale w tym wypadku takie spodnie najbardziej współgrają z całokształtem.

Tyle z opisu ubioru i dwóch z moich cech. Przejdźmy do trzeciej cechy, jaką jest "ambicja". Mam wielkie ambicje które już opisałem, chce wysławić "Białą Klasę" na całą Equestrie. Sprawić, by każdy o nas słyszał, i by kuce prosili nas o stworzenie czegoś. Wiem, że jesteśmy w stanie tego dokonać, jeżeli będziemy współpracować. To tyle. Pozdrawiam, Neon Culturali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Rarity pojawiła się dziś wyjątkowo wcześnie w klasie, tak wcześnie, że wyprzedziła nawet najbardziej wzorowych i punktualnych. Po jej minie można było się spodziewać solidnego gradu zdecydowanie-niemiłych-rzeczy-do-powiedzenia. Zmierzyła każdego ucznia srogim wzrokiem, a jej błękitne i duże oczy zmrużyły się, śledząc bacznie ruchy żółtodziobów. Nastał jednak moment, w którym wypadało przerwać ciszę. Po głębokim wdechu klacz ozwała się, ewidentnie manifestując swoje zniesmaczenie*

Studenci!-powiedziała- drodzy moi studenci, przyszła elito społeczeństwa całej Equestrii... jak mogliście mi to uczynić? Te prace... czasami mam wrażenie, że były pisane kompletowane od niechcenia. W dodatku WIDZĘ, ŻE NIEKTÓRYCH BRAKUJE. Niedobrze, oj niedobrze... Będę dziś jeszcze łaskawa ze względu na pewne okoliczności i dam czas na ewentualne zamieszczenie pracy w drugim terminie. Pamiętajcie, dotrzymywanie terminów jest jedną z ważniejszych cech ucznia Białej Klasy. Może przedstawię Wam najlepszą pracę, która została mi dostarczona przez jednego z Waszych kolegów. Ek ehm:

"To ja połączę jedno pytanie z drugim i dam od razu odpowiedź na oba. A więc.... Trafiłem do tej klasy, ponieważ jako jedyna pozwalała mi rozwinąć swoje umiejętności, i nie koligowała za bardzo z moim charakterem. Co prawda z moją determinacją mógłbym iść do klasy prof. Rainbow Dash, ale ona przez to, że u niej jedyne co mogę kreować to chmury to postanowiłem dołączyć tutaj, z zamiarem upiększenia nieco naszego państwa, zacząć można prosto, mundurkami. Jak to pani profesor określiła... "Biała Klasa" winna świecić w tym przypadku przykładem. Może opisze tutaj przykładowy wygląd jednego z mundurków, dodatkowo pokażę kolejną cechę. Tak zwaną "kreatywność" a więc...[...]"

-Widzą państwo? Wymieniono DWIE cechy i uzasadniono je, konkretna odpowiedź na konkretne pytanie. Czasami niektórzy z Was mają tendencje do owijania w bawełnę i mijania się z rzeczywistym zagadnieniem.

"Tyle z opisu ubioru i dwóch z moich cech. Przejdźmy do trzeciej cechy, jaką jest "ambicja". Mam wielkie ambicje które już opisałem, chce wysławić "Białą Klasę" na całą Equestrie. Sprawić, by każdy o nas słyszał, i by kuce prosili nas o stworzenie czegoś. Wiem, że jesteśmy w stanie tego dokonać, jeżeli będziemy współpracować.[...]"

- Magnifique! TO JEST DOBRZE WYKONANA PRACA. Powinna posłużyć Wam za wzór, a jej autor zdobywa punkt za wykonanie zadania. Tak przedstawia się obecny ranking najlepszych studentów:

-Neon Culturali

-Bellamina

-Cloudchaster Culturali

-Crystal Star

-Etchel Townes

- Naruciak 5785

- Dice Muz

Pozycji ostatniego studenta nie muszę chyba wyjaśniać- w mojej klasie nie toleruję osób, które nałogowo łamią przepisy. Samokontrola jest istotna.

Oczywiście statystyki zawsze mogą iść w górę/dół w zależności od zachowania ucznia i sposobu w jaki się wypowiada/ częstotliwości tegoż zjawiska.

Kolejne zadanie, które należy wykonać to zaprojektowanie mundurka szkolnego. Nie, nie, nie, nie zwykłe napisanie. Praca ma uwzględniać zarówno ładny opis słowny jak i WYKONANIE RYSUNKU. Zadanie należy przeprowadzić w Paincie- wszystko będzie tolerowane i nie będzie pod żadnym pozorem wyśmiewane, tak więc krzywe linie czy drobne błędy nie spotkają się z poniżeniem. Painta zapewne każdy na komputerze ma, wszyscy mają równe szanse.

Zamieszczam przykładowe manekiny, które mogą Wam pomóc w zadaniu.

quick_vector_pony_base_by_saturdaymorningproj-d5k3ygc.png

pony_looking_back_base_vector__by_spectrum1794-d5eebag.png

Wystarczy tylko zapisać na komputerze i otworzyć za pomocą Painta.

LET THE WORK BEGIN!

Powodzenia

Wasza mentorka, Rarity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Oto moja praca:

3Jvlq4o.png

Jak widzać na obrazku w mundzurze dla klacz jest zielony sweter z herbem na lewej piersi oraz spódnica, prosty i (jak mam nadzieję) ładny. Dodałem jeszcze kapelusz, dla stylu, ale nie jest on obowiąskową częścią tego mundurka. Niestety nie miałem czasu aby zrobić mundurek dla ogierów ale jeżeli Pani Profesor da mi szansę to powinienem zrobić w następnym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wspaniale, wreszcie ktoś wykonał obowiązkową pracę i jestem wniebowzięta!

Cudownie, cudownie! Świetny mundurek Naruto. Chciałabym zobaczyć wersję męską, jeżeli mogłabym o nią skromnie poprosić. Muszę zaktualizować statystyki. Jeszcze raz, dobra robota, Naruto!

A ja czekam na kolejne prace...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do klasy wchodzi Jej Majestat, Diament Nocnego Nieba, Współwładczyni Equestrii, Księżniczka Nocy - Luna.

Z okazji Tłustego Czwartku postanowiliśmy przynieść wam te oto słodycze prosto z prywatnej spiżarni mojej siostry naszych zapasów, byście mogli się poczęstować.

Jeśli coś zostanie, odnieście proszę do zamkowej kuchni. Nie krępujcie się, są pyszne.

tower_doughnuts_470x352-300x224.jpg

Bierz tą łapę Arjen...

h0zzHyy.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...