Skocz do zawartości

Teenager[adventure][Violence][Fantasy][+18]


Trahall

Czy pisać Clop rozdziały?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pisać Clop rozdziały?

    • Tak
      48
    • Nie
      13


Recommended Posts

Zaczyna sie robić ciekawie. Ciekawe czy Kamil sie sponifikuje jak to napisał kolega wyżej' date=' a i kiedy następny rozdział ?[/quote']

Chciałeś powiedzieć "druga część rodziału". Możliwe że jeszcze w tym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy rozdział, nawet zaskakujący.

Zresztą, zaskakuje mnie twoje podejście. Czy ty uważasz, że trzeba się związać tylko z jedną klaczą.

Słowa Celestii zaciekawiły chłopaka. Klacz chyba nie zdała sobie sprawy z tego co powiedziała. Ale wyglądała na śmiertelnie poważną. Czyżby tolerowała rozwiązłość?

Co masz na myśli? - zapytał chłopak, nadal opierając się o ścianę.

Widziałeś ile klaczy jest w Ponyville ich ilość w stosunku do ogierów?

No tak....czekaj, czy ty mi chcesz powiedzieć że...

Miłość wielu kucyków razem tutaj jest czymś normalnym.. - Księżniczka zbliżyła się do chłopaka i szepnęła mu do ucha – tak między nami.

Ten fragment po prostu mnie rozwalił:twilight5:. Spodziewałem się, że za tak śmiałe zachowanie w stosunku do Celesti w klubie spędzi noc, lub kilka najbliższych w lochach, a tu taka niespodzianka. Zadam moje pytanie jeszcze raz - Czy zamierzasz sponifikować Kamila?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy rozdział' date=' nawet zaskakujący. [/quote']

Czy ja wiem? Nie ma w tym chyba nic takiego zaskakującego. Staram się, tworzyć coś w rodzaju, opisu kultury kucyków. Akurat, tutaj trafiłeś na nieco bardziej...intymne sprawy.

Z resztą...Luna potrzebuje miłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział ciekawy. Kiedy następny, a i pytanie które mnie męczy Masz zamiar sponifikować Kamila ? (No chyba że to ma być niespodzianka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział ciekawy. Kiedy następny' date=' a i pytanie które mnie męczy Masz zamiar sponifikować Kamila ? (No chyba że to ma być niespodzianka)[/quote']

Męczycie mnie...ale ok. sprawa się wyjaśni w kolejnym rozdziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że nie będzie do końca sponyfikowany...

W jego śnie objawiła mu się jego "zUa" wersja, która miała skrzydła i róg, więc... stawiam że użyje tego rogu, który dostał w prezencie (nie pamiętam jak się nazywał) i zostanie częściowo skucykowany, czyli zyska formę anthro. Czy ze swoimi przemyśleniami, choć trochę zbliżyłem się do prawdy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że nie będzie do końca sponyfikowany...

W jego śnie objawiła mu się jego "zUa" wersja, która miała skrzydła i róg, więc... stawiam że użyje tego rogu, który dostał w prezencie (nie pamiętam jak się nazywał) i zostanie częściowo skucykowany, czyli zyska formę anthro. Czy ze swoimi przemyśleniami, choć trochę zbliżyłem się do prawdy?

Serio chcesz wiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale będę się śmiał, jeśli będę miał rację. A jedynym rozsądniejszym wyjściem poza tym jest to, że nie będzie nawet w części kucem. Czemu? Bo w wypadku pełnej ponyfikacji, stracił by możliwość korzystania z ludzkiej magii, która według mnie ma dużo większy potencjał bojowy. Poza tym musiał by się uczyć magii jednorożców niemal od podstaw, co nie było by dla niego najlepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nad tym zastanawiam czy ta Jego "zUa" wersja to już nie będzie końcowa potyczka z tym całym profesorkiem... Karmazynowe oczy...

Uważam że to jest jego zła wersja, ponieważ karmazynowe oczy są w tym wypadku znakiem sług zła, jak mniemam, ponieważ srebrne oczy są znakiem służby dobru. Oczywiście jeśli dobrze rozumuję. Moją tezę mogę poprzeć także tym, że zła wersja powiedziała mu, że sami decydujemy jaki jest nasz los, a jemu została złożona propozycja dołączenia do arcyantagonisty. W takim wypadku, gdyby tę propozycje przyjął, jego oczy najpewniej były by karmazynowe, a możliwe że i wyprało by mu mózg? Bo czemu nie, sługa z wypranym mózgiem to dobry sługa, o czym wiedziało ZSRR i Hitlerowcy, którzy mózgi prali nagminnie swoją propagandą. (Żem się rozpisał, tak średnio na temat, chyba)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to jest jego zła wersja, ponieważ karmazynowe oczy są w tym wypadku znakiem sług zła, jak mniemam, ponieważ srebrne oczy są znakiem służby dobru. Oczywiście jeśli dobrze rozumuję. Moją tezę mogę poprzeć także tym, że zła wersja powiedziała mu, że sami decydujemy jaki jest nasz los, a jemu została złożona propozycja dołączenia do arcyantagonisty. W takim wypadku, gdyby tę propozycje przyjął, jego oczy najpewniej były by karmazynowe, a możliwe że i wyprało by mu mózg? Bo czemu nie, sługa z wypranym mózgiem to dobry sługa, o czym wiedziało ZSRR i Hitlerowcy, którzy mózgi prali nagminnie swoją propagandą. (Żem się rozpisał, tak średnio na temat, chyba)

Szczeże powiedziawszy, to wasze rozważania są bardziej złożone, niż proces tworzenia całego Fica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, to wasze rozważania są bardziej złożone, niż proces tworzenia całego Fica.

Wiesz, jak mnie po prostu coś zaintryguje to staram się utworzyć do tego jak najlogiczniejszą teorię, jeśli nie zostało to już wyjaśnione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem was o to prosić, ale co tam.

Założyłem się ze znajomym o browara, że dobiję do 5k czytelników. Takie to trochę krępujące, ale czy możecie mi pomóc? Byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...