Skocz do zawartości

Teenager[adventure][Violence][Fantasy][+18]


Trahall

Czy pisać Clop rozdziały?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pisać Clop rozdziały?

    • Tak
      48
    • Nie
      13


Recommended Posts

Sorki' date=' że teraz pisze, ale co oznacza napis po łacinie na grobie bohatera w jego śnie w rozdziale XVII?[/quote']

Hic iacet maximum humana puer,

obtulit magicae Equestria. Anathema sit facis quod harmoniae”

„Ut peccatis eius dimittetur”

"Tutaj spoczywa ludzkie dziecie.

Oferowany magii Equestrii, nichaj harmonia mu miłą będzie

Jego grzechy zostają mu odpuszczone"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko:

-Trochę szybko,ale spójnie

-Fabuła b.dobra

-Czy główny bohater ma coś z czaszką/głową?Praktycznie w każdym rozdziale po 3-4 razy traci przytomność(czuć,że nie raz wciskane na siłę,by popchnąć fabułę do przodu

-W zakopanym trochę nie ogarniałem,która to już rzeczywistość(Incepcja...)

-Skoro Wheel była tam uwięziona kilka-kilkadziesiąt tysięcy lat,to bardziej prawdopodobne,że spotkała nie Homo sapiens(lub nieraz nazywany homo sapiens sapiens),tylko jego przodka Neandertalczyka lub Homo Erectusa.

-(Według mnie cydr nie ma alkoholu-w końcu znane nam procenty powstają przez fermentacje,a tam są od razu wyciskane) To nr. 1 16 i chleje 2.Po 8 już pijany/wstawiony (najprawdopodobniej przez jego wiek)

- Okres dojrzewanie,czyli czas niekontrolowanych ,,stojaków" :flutterblush: ,nawet jak nie ma sytuacji,dlaczego nie zostało to przedstawione,np. gdy był w P.V.(byłby niezły wątek poboczny :molestia:)

CZEKAM NA WIĘCEJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko:

-Trochę szybko,ale spójnie

-Fabuła b.dobra

-Czy główny bohater ma coś z czaszką/głową?Praktycznie w każdym rozdziale po 3-4 razy traci przytomność(czuć,że nie raz wciskane na siłę,by popchnąć fabułę do przodu

-W zakopanym trochę nie ogarniałem,która to już rzeczywistość(Incepcja...)

-Skoro Wheel była tam uwięziona kilka-kilkadziesiąt tysięcy lat,to bardziej prawdopodobne,że spotkała nie Homo sapiens(lub nieraz nazywany homo sapiens sapiens),tylko jego przodka Neandertalczyka lub Homo Erectusa.

-(Według mnie cydr nie ma alkoholu-w końcu znane nam procenty powstają przez fermentacje,a tam są od razu wyciskane) To nr. 1 16 i chleje 2.Po 8 już pijany/wstawiony (najprawdopodobniej przez jego wiek)

- Okres dojrzewanie,czyli czas niekontrolowanych ,,stojaków" :flutterblush: ,nawet jak nie ma sytuacji,dlaczego nie zostało to przedstawione,np. gdy był w P.V.(byłby niezły wątek poboczny :molestia:)

CZEKAM NA WIĘCEJ

Ok masz najnowszy rozdział AKTUALIZACJA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny rozdział. Mam tylko nadzieję że w następnym będzie coś o Roteńskim(tym szalonym naukowcu). Coś czuje że z nim mogą być problemy.

No dobrze...nieco mi to psuje zamysł, ale Ok. Jeszcze jakieś prośby?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epicki Mordor i totalny rozpierd*+pokazanie złej stronu ludzi(WOJNA!ROPA NAFTOWA! BOMBA ATOMOWA! INTERNET!) no i liczę na pokazanie w takiej wojence(jeśli będzie,a oczywiście nie będzie bo nigdy tego nie ma(zapamiętać-napisać własnego fica)) szturm ludzi(współczesnych) na Canterlot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

Uwaga ważne!

Z racji tego, że zostały mi raptem dwa rozdziały, do zamknięcia pierwszej części "Teenager'a"

:lyra2: to chciałbym się przygotować, do pisania kolejnej :twilight2:. Jeśli masz oryginalne pomysły, koncepcje itp. Możesz pomóc przy tworzeniu dalszej części.:cadance4:

Możesz opisać mi w PW swój pomysł, jak potoczą się dalsze przygody nastolatka. Niekoniecznie wykorzystał całe pomysły, mogę wiąć z nich fragmenty i opisać to w spoim stylu.

Byłbym niezwykle wdzięczny, z racji tego, że z mojego punktu widzenia, fic będzie jeeeeeszcze trochę trwał :twilight5: a wiem, że wielu z was ma ciekawe pomysły. :TWcU3:

Osoby których pomysły wykorzystam, zostaną unieśmiertelnione na pierwszej stronie. :shiarmor:

Jeśli ty się tam nie pojawisz, to nie martw się. Możliwe że w kolejnej części wykorzystam potencjał twego pomysłu. :9rovb:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi trochę czasu plis' date=' ja też mam życie...gdzies ale mam. Myślę, że w tym tygodniu jeszcze się wyrobię.[/quote']

Spokojnie .. spokojnie ja tam wytrzymam (Nie wiem jak inni) tylko tak sie pytałem żeby wiedzieć, nie musisz sie śpieszyć. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę' date='skończ to jak najszybciej.Dowiedziałem się o zebraniu w tym miesiącu(data jeszcze nie ujawniona:octcry:[/quote']

Oh .. znam ten ból, jestem w podobnej sytuacji, lecz już wiem że mam za tydzień, więc raczej do końca fanfic'a nie dożyje. :fluttercry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...... droga młodzieży, szkoła, zebrania to nie wszystko. Za kilka lat będziecie to mieli z grzywki i zacznie się praca. Wtedy zobaczycie, jakie jest to ciekawe... dobra nie będę tutaj "ściemniał" wtedy zobaczycie jak błahe były wasze problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...... droga młodzieży' date=' szkoła, zebrania to nie wszystko. Za kilka lat będziecie to mieli z grzywki i zacznie się praca. Wtedy zobaczycie, jakie jest to ciekawe... dobra nie będę tutaj "ściemniał" wtedy zobaczycie jak błahe były wasze problemy.[/quote']

Niby tak, ale jak nie mówiłem o 4 pałach z historii i około 3 uwagach to marny mój los, wywiadówka we wtorek mam nadzieje że dożyje jeszcze rozdziału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę być złym prorokiem ale grik1 ma rację...

@Gouren miałem podobnie tylko że z matmy, wież mi ja się z tego teraz śmieje, ty też za pare lat bedziesz to wspominał ze łzami w oczach ze śmiechu (jeżeli potrzebujesz jakieś wypracowanko czy cuś do poprawy oceny to wal śmiało)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...