Skocz do zawartości

Teenager[adventure][Violence][Fantasy][+18]


Trahall

Czy pisać Clop rozdziały?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pisać Clop rozdziały?

    • Tak
      48
    • Nie
      13


Recommended Posts

Ja nie mam nic przeciwko. Dość często spotykam się ze wplecionymi clopami w pewnych ficach. Jeżeli czujesz się w tym dobrze spokojnie możesz to zaimplementować do opowiadania.

Edit:

Jak dodasz clopa do fica to biedna administracja nie będzie wiedziała do którego działu cię teraz przenieś. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego' date=' że trafiłem do panteonu +18 to mogę się na luźno zapytać. Czy chcecie cloprozdziały, czy omijać miłość?[/quote']

Witam zapowiada się coraz ciekawiej. Moim zdaniem jeżeli rozdziały miłosne nie będą"sztuczne i na siłę przyklejone do tekstu" tylko będą go uzupełniać i rozwijać akcję. To jak najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas bym i ja się wypowiedział. Fic świetny, dobrze rozwijasz fabułę (tempo itd), potrafisz zainteresować czytelnika. Śledzę Twojego fica regularnie od jakiegoś czasu i nie żałuje :D

Co do pytania to zgadzam się całkowicie z powyższym przemówcą (grik1).

Chociaż wiem że pisanie kolejnych rozdziłów nie jest łatwe i że czasu też sporo nie masz, czekam z niecierpliwością na kolejne rozdziały. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł ci świetny rozdział (choć za krótki moim zdaniem' date=' lecz nie przejmuj się tym. Przyzwyczaiłem się do czytania długich opowiadań), akcja bardzo dobra, świetne tempo, ciekawa fabuła (ps. pomysł na narkotyk wziołeś z Raibow Factory czy co?).[/quote']

Może...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie robić ciekawie. Ciekawe czy Kamil sie sponifikuje jak to napisał kolega wyżej, a i kiedy następny rozdział ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...