Skocz do zawartości

[Pojedynek] Nightmare vs Sakadetsu


Kto był lepszy w trakcie drugiego magicznego pojedynku?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kto był lepszy w trakcie drugiego magicznego pojedynku?

    • Nightmare
      11
    • Sakadetsu
      16


Recommended Posts

OOO Będzie ciekawie,Czuje że coś ukrywa

<*Patrząc w twarz podnoszę rękę i mówię*>

Niech się zacznie Walka

Za co to? nogi jeszcze rozumiem ale z plaskaczem przesadziłaś...zero taryfy ulgowej

Oto moje Zaklęcie krystalizacji

ziemia przeciw wodzie...trzeba zmienić strategie i poczekać na jej posunięcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobrze widać nie żartuje

Nie przesadzajmy, to tylko zabawa. "Nie chcę cie zabić, co najwyżej poważnie uszkodzić." Dobra, skoro tak przeżywasz po kilku roślinkach i prądzie... Trochę dam ci fory.

Ty mi dasz fory? Wstrzymywałem się z atakiem dlatego że jesteś kobietą...ale skoro tak bardzo chcesz

Atrybut Wiatru Zaklęcie Śnieżnej Zamieci

Lepiej się poddaj i zakończmy to zanim się zdenerwuje,a nie lubię atakować kobiet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie masz poczucia humoru. Dobra, odwołuję fory, skoro tak chcesz... Samozapłon!

<Śnieg rozpuścił się, a woda wyparowała. Cała byłam otoczona przez ogień. Płonęłam ale się nie spalałam. Nie czułam bólu. Ogień był częścią mnie. Powoli szłam w stronę Sakadetsu.>

Teraz dosłownie igrasz z ogniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, w zabawie jest limit 5 postów, bo liczyliśmy, że pojedynek będzie trwał długo, a wy będziecie się ociągać z odpowiedziami. cieszę się, że tak nie jest. Sakadetsu, prosiłbym Cię o osatni post, po którym zrobię ankietę i rozstrzygniemy losy tego pojedynku.

PS

Mam nadzieje, że cieszy was nowy dział. Teraz postaramy się by wszystko wyglądało ładniej. Choć oczywiście nie zapominajcie o reszcie działu Twilight. Wszak dział Twilight to nie tylko magiczne bójki tzn pojedynki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* ze strachem rozgląda się w miejscu gdzie jest ankieta obawiając się czarnych kopyt które mogą go udusić* na Sakadetsu oddałem głos bo wydawał mi się bardziej pomysłowy, Nightmare też sobie poradziłaś ale jednak twoje zaklęcia były trochę za mało finezyjne tylko proszę mnie nie linczować czy wysysać krwi czy też miłości to jest tylko moja skromna ocena :twilight3: *odchodzi rozglądając się nerwowo*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightmare, w tej ankiecie Avatar lub Regent mógł przejrzeć wyniki i zobaczyć, kto na kogo zagłosował, więc bez obaw.

Pojedynek zakończony zwycięstwem Sakadetsu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...