Skocz do zawartości

Rozpracuj Pinkamenę 2.0!


Lemuur

Recommended Posts

No to jedziemy:

Pinkamena dalej była zła na Fluttershy za złe traktowanie jej po zajęciach Iron Willa, jaki na jego samego za doprowadzenie do metamorfozy przyjaciółki. Stwierdziła jednak że można upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Ustaliła iż wszystko ma się odbyć w Ponyville około piętnastej, gdy FS będzie na pokazie IW. Zemsta na minotaurze to zabicie go - wystrzelenie w niego zatrutej strzałki z widowni, na FS zwalenie na niej winy - podłożenie narzędzia zbrodni do jej plecaka, a następnie zwrócenie na to uwagi publiczności poprzez krzyczenie.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No to jedziemy:

Pinkamena dalej była zła na Fluttershy za złe traktowanie jej po zajęciach Iron Willa, jaki na jego samego za doprowadzenie do metamorfozy przyjaciółki. Stwierdziła jednak że można upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Ustaliła iż wszystko ma się odbyć w Ponyville około piętnastej, gdy FS będzie na pokazie IW. Zemsta na minotaurze to zabicie go - wystrzelenie w niego zatrutej strzałki z widowni, na FS zwalenie na niej winy - podłożenie narzędzia zbrodni do jej plecaka, a następnie zwrócenie na to uwagi publiczności poprzez krzyczenie.

Brakuje jednego, drobnego szczegółu, więc może być lepiej. Szansa zużyta.

Link do komentarza

1. Czy Pinkamena ucieknie z miejsca zbrodni?

2. Czy Pinkamena zostanie na miejscu zbrodni?

3. Czy ktoś przyjedzie po Fluttershy (coś w stylu policji)?

4. Czy to Pinkamena zawiadomi kogoś, policję?

5. Czy wezwana zostanie pomoc medyczna (pogotowie, lekarz) na miejsce zbroni?

6. Czy na widowni będzie ktoś kto udzieli Iron Will'owi pomocy medycznej/sprawdzi co się z nim dzieje?

7. Czy to te kozy/pomocnicy Iron Will'a mu pomogą, uratują, udzielą pomocy?

8. Czy widownia zacznie panikować?

Link do komentarza

1. Czy Pinkamena ucieknie z miejsca zbrodni?

2. Czy Pinkamena zostanie na miejscu zbrodni?

3. Czy ktoś przyjedzie po Fluttershy (coś w stylu policji)?

4. Czy to Pinkamena zawiadomi kogoś, policję?

5. Czy wezwana zostanie pomoc medyczna (pogotowie, lekarz) na miejsce zbroni?

6. Czy na widowni będzie ktoś kto udzieli Iron Will'owi pomocy medycznej/sprawdzi co się z nim dzieje?

7. Czy to te kozy/pomocnicy Iron Will'a mu pomogą, uratują, udzielą pomocy?

8. Czy widownia zacznie panikować?

1. Nie wiem

2. Nie wiem

3. Nie wiem

4. Kogoś - yup

5. Nie wiem

6. Nie wiem

7. Nie wiem

8. Nie wiem

Czas na pytania dobiegł końca, do 7 lutego możecie wypisywać wnioski, wygra najdokładniejszy! :D

Link do komentarza

Pinkamena chce zemścić się na Iron Will'u, za to że zrobił z Fluttershy takiego potwora, który potraktował ją źle. Wszystko to ma odbyć się na pokazie w Ponyville, około piętnastej, gdy Fluttershy będzie na jego pokazie. Zabije ona - wstrzeli w niego zatrutą strzałkę z widowni i zwali winę na Fluttershy. Położy narzędzie zbroni do jej rzeczy i zwróci uwagę publiczności poprzez krzyczenie. Następnie zawiadomi kogoś, o tym wypadku.

Link do komentarza

No to jedziemy:

Pinkamena dalej była zła na Fluttershy za złe traktowanie jej po zajęciach Iron Willa, jaki na jego samego za doprowadzenie do metamorfozy przyjaciółki. Stwierdziła jednak że można upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Ustaliła iż wszystko ma się odbyć w Ponyville około piętnastej, gdy FS będzie na pokazie IW. Zemsta na minotaurze to zabicie go - wystrzelenie w niego zatrutej strzałki z widowni, na FS zwalenie na niej winy - podłożenie narzędzia zbrodni do jej plecaka, a następnie zwrócenie na to uwagi publiczności poprzez krzyczenie.

To było najbliżej prawdy, na równi, z Joasiq, jednak szybciej...

Happy, wygrywasz tą rundę i po raz kolejny zdobywasz punkt! Pisałem, że brakuje drobnego szczegółu, mianowicie nie podaliście broni, jaką posłuży się Pinkamena. Jest tylko, że wystrzeli strzałkę i że z narzędzia zbrodni :P.

A oto, jak sobie to zaplanowała:

Pinkamena chce zabić Iron Willa, bo przez niego Fluttershy była dla niej niemiła. Zbrodni dokona za dnia, uderzy w czasie pokazu Iron Willa, w Ponyville.

Pinkamena zamierza w czasie owego pokazu ( w okolicach godziny 15 ), stojąc na tyłach widowni strzelić w niego zatrutą strzałką z dmuchawki. Po dokonaniu zbrodni nie oddali się, podrzuci dmuchawkę Fluttershy, gdyż również w końcu zawiniła. Po czym będzie udawać zszokowaną i wrobi biedną Flutterkę.

To chyba tyle, dziękuję Wam za udział, zanim ruszy kolejna runda chciałbym, by więcej osób zainteresowało się zabawą, więc pomyślimy z Bellą o jakieś drobnej reklamie i 3 runda startuje w niedzielę! ;)

Link do komentarza
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...