Skocz do zawartości

Kartki w kratkę Woolfera


Woolfer

Recommended Posts

Siemanko wszystkim, chciałbym Wam przedstawić moje prace, które pewnie nie dorastają do kopyt większości pracom z tego działu (z powodu wielu błędów). Nie za bardzo wiem jak je poprawić ale może Wy mi podpowiecie? Hmm? :3

Wszystkie rysunki dotychczas:

Dashie :rd8: w kostiumie Wonderbolts'ów...

Dołączona grafika

a tutaj Derpy z dosyć dziwnymi proporcjami.

Dołączona grafika

Luna także z dziwną nogą.. :9rovb:

Dołączona grafika

Fluttershy z rumieńcem :3

Dołączona grafika

Pinkie itd.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba zapytałaś o to każdego :ming:

Mnie nie ;P

A co do rysunków: Te dwa ostatnie są świetne. Genialne cieniowanie, tylko szkoda, że Lunie zniknęły przednie kopyta.

A u Fluttershy lekko nie wyszły Ci oczy, chyba. Ja nie umiem rysować oczu z tej perspektywy, więc nie powinnam się wypowiadać w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, żeby spełnić za jednym razem wasze obietnice to narysuję Pinkamenę na dużym formacie. No i w kolorze oczywiście! :pinkie2: Co do oczu Fluttershy to się zgadzam. Szczególnie lewe oko (od mojej strony) nie wyszło, a chcąc to poprawić dałem ten rumieniec na twarzy (może to nie wygląda na rumieniec ale taki miał być plan). :flutterblush: Jeśli chodzi o Lunę to nie wiem czy próbować dorysować jej te nogi... Z jednej strony boję się, że będzie gorzej a z drugiej wolałbym by jednak miała nogi na miejscu. Dzięki jeszcze raz za opinie i czekam na kolejne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ;P

A co do rysunków: Te dwa ostatnie są świetne. Genialne cieniowanie, tylko szkoda, że Lunie zniknęły przednie kopyta.

A u Fluttershy lekko nie wyszły Ci oczy, chyba. Ja nie umiem rysować oczu z tej perspektywy, więc nie powinnam się wypowiadać w tym temacie.

Ciebie nie?! :cadance4: już to zmieniam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nadeszła mimika twarzy Pinkie Pie i Pinkameny :D

Co o nich myślicie? Która najlepsza?

Według mnie ta na samym dole :3 Może nogi nie do końca OK ale ten uśmiech jest fajny.

Dołączona grafika

A tutaj trochę inne spojrzenie. Przepraszam za kwiaty w tle ale pomyślcie, że mają one umilić patrzenie. :aj5:

Dołączona grafika

To drugie spojrzenie daje bo na nim są trochę lepsze kolory i w ogóle..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...