Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zaprowadzili cię do czegoś na rodzaj komisariatu. Tam stało małe brązowe pudełko na stole. Policjant usiadł po jednej stronie stołu, a gdy usiadłeś po drugiej, drzwi zamknęły się z głuchym trzaskiem. Policjant otworzył pudełko i wsunął tam jedną z "elektrycznych" kul leżących na półce.

 - Teraz możemy rozmawiać - powiedział, zamykając pudełko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się nie powstrzymał, to bym uderzył z całej siły kopytem w stół. Odetchnąłem. Czy specjalnie wybrali do policji najgłupszego kuca, jakiego mogli tylko znaleźć?

-Proszę pana, ja na Discorda jestem jedi! I ona też!-zacząłem spokojnie, lecz emocje wzięły nade mną górę. Całe szczęście, że przynajmniej mówiłem to, co chciałem powiedzieć-Szkoda, że tamta staruszka nie zauważyła skrzyni z rogiem, w której, jak zdążyłem kilkakrotnie zobaczyć, łowcy niewolników transportują pojmane jednorożce. Swoją drogą, ja tych łowców gonię, tak samo jak Kate. Więc nic dziwnego, że wyważyłem drzwi! Przecież musiałem się tam jakoś dostać!- większość mowy mówiłem podwyższonym tonem, a ostatnie zdania powiedziałem głosem z granicy krzyku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego głupota mnie przytłoczyła.

-Och, niech pan da mi dostęp do mojego notesiku. Mam tam zapisane jego imię- powiedziałem tonem aż za poważnym, po czym uderzyłem kopytem w stół- Do Discorda, przecież gdybym wiedział, to byście mnie nawet tutaj nie mieli! Już bym go gonił! -machnąłem kopytem- Jak tak bardzo się uparłeś, to poczekajmy, aż obudzi się Kate. Znaczy się tamta klacz. I jeśli chcecie, to porozmawiajcie sobie z Zakonem. Spytajcie się ich na jaką misję zostaliśmy wysłani. No, chyba że jesteście tak ślepi, że nawet nie widzicie procederu tych łowców, ale to wasza ślepota, nie moja. Ja tu tylko mam złapać tamtych łowców, a nie leczyć wam wzrok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Skoro tam]k pan woli, to zatrzymamy ana do wyjaśnienia sprawy - powiedział, a do pomieszczenia wszedł jednorożec. Błysnęło i znalazłeś się w małym ciemnym pokoiku z łóżkiem. Ściany były naszpikowane kryształami antymagicznymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogłem zrobić? Podszedłem do łóżka, na którym się położyłem. Jeszcze chwilę kusiło mnie sprawdzenie, czy moc zadziała, lecz zdecydowałem, że jeśli coś się stanie, to wtedy będę ryzykować. Na razie nie było tak źle.

Jak miałem możliwość, to wolałem się przespać. Miałem nadzieję, że po obudzeniu będzie tylko lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...