Skocz do zawartości

Moja imaginacja, czyli Flash - OC Fendera


Fender

Recommended Posts

Imię: Flash

Ksywka: Bolt

Opis wyglądu:

Budowa ciała:

Niski, krótki (krótki, bo jak inaczej nazwać małą długość ciała?) i nie zbudowany niczym kucykowy Pudzian.

Znaki szczególne:

krótki ogon, kosztem długiej grzywy

CM:

Szare skrzydło

Kolory:

Grzywa oraz ogon: czarne z szarym paskiem pośrodku oraz ciemnoczerwonym cienkim przecięciem w połowie długości grzywy

Sierść: ciemnoniebieska

Życiorys:

Urodzony w Ponyville [oboje z rodziców byli z Cloudsdale,do którego od razu wrócili], od małego chciał być najszybszym kucykiem w całym mieście. Przez długie lata ciężko trenował, aby zapewnić sobie odpowiednie warunki fizyczne do spełnienia tego marzenia. Bliżej nieznany kucykowej paczce, zna tylko niewielką grupkę mieszkańców Ponyville. Stały bywalec wszelkich miejsc zdatnych do ćwiczenia szybkości. Marzy o tym, aby spotkać Rainbow Dash oraz trenować razem z nią. Jest jego idolką. Przepada również za Vinyl oraz Rarity (chociaż obu nie zna, to wie kto to i bardzo ich lubi).

I to z grubsza tyle.

Co nie znaczy, że w odpowiednim czasie nie dopiszę odpowiednich informacji na jego temat.

Załączam również jego "fotografię" bez widocznego CM oraz przecięcia grzywki.

A teraz Flash sam o sobie:

Siemanko :hug:

Urodziłem się w Ponyville jako syn dwójki rodziców pracujących w fabryce pogody. Wychowywałem się w Cloudsdale, jednak potem rodzice dali mi wolną wolę - mogłem za ich zgodą przenieść się do Ponyville, w którym miałem przyjaciół. Żyło mi się doskonale, nawet nie przejmowałem się tym, że nie mam znaczka. Znaczek - który całkiem przypadkowo "wyrósł" mi, gdy ratowałem przyjaciółkę okazał się pasujący w 100% - skrzydło - uwielbiam ich używać :rd8:.

Uwielbiam trenować :]

No łał.

A Ty musisz ciągle złościwości i obiekcje

Obdżektor :lol:

Dobra zmiana tematu.

Na ciekawy, miejmy nadzieję. Stanisław Sosna, w skrócie... wiadomo jak :trollface:>

Niewątpliwie. Czekam na moją ukochaną i muszę czymś się zająć.

Pochwal się chodzącemu zgorszeniu narodowemu kto to :avanę:

Swizzle, która mam nadzieję się podpisze :rdhug:

Ale pochwała, no wiecie co...

No co?

Chociaż powiedz przez kogo można się z nią skontaktować...

Nie! Moja jest!!

Spokojnie, bo Ci pryszcze wyskoczą i Cię Swizz nie zechce.

Nie Twój interes. Na czym to ja... A o to my razem : http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2013/052/6/3/swizzle_and_flash_by_estherenn-d5vq5v8.jpg

Jakby nie było, wyglądacie tu świetnie.

Sarkazm?

Nie, pajacu.

A idź Ty...

Ja? Flaszko?

Ile razy Ci mówiłem że wtedy ten przewóz to był bo mnie poniosło...

Było tyle cydru w sylwestra nie pić albo chociaż nie wieźć kucyka na sobie ;_;

Nie czep się.

A co ja, Jamnikoman? Swizzle wie o tym?

Nie wiem nawet :trollface:

Kłamca i inwigilator... a nie to nie te słowo :lol: zatajacz :celgiggle:

Ciemniak.

Panie, nie wyzywaj pan.

Bo co?

Bo Swizzle się poskarżę i powiem żeby nie... a nie bo to mnie zabije jak to napiszę :trollface:

Dobra, koniec :lol:

W sumie to tyle jak na razie, będę stale powiększał swój "pamiętnik" :hug: Siemka ^.^

Siemanko :hug:

Fendera zwierzenia o Młodym:

1. To je alkoholik! I jeszcze robi przewozy osobowe/kucykowe (niepotrzebne skreślić/wywalić na śmietnik [niepotrzebne skreślić]) i inne wariactwa, salta itp., jak się zabije to nie moja wina mówię z góry!

I nie bez powodu nazywam go Flaszką xD

Mówiłem żebyś mnie tak nie nazywał degeneracie!! :lyraaxe:

2. Narkoman. Narkoman. Narkoman. A może nekroman... nie wiem, zapomniłem już co mu lekarz psychiatra stwierdził ;D

3. Tego ze względu na charakter tego forum nie wyjawię (poza tym Flash zmieni imię na Slash i mnie zaslashuje) XD

post-2178-13662250197286_thumb.png

Link do komentarza

I find a lack of pictures disturbing :twilight9: Szkoda historii. Za krótka. Mile widziane byłoby rozbudowanie jej, chociażby o jakiś wątek poświęcony Dashie, jakiś opis spotkania z nią, fascynacji nią, coś w tym stylu. No cokolwiek. :bonbon2: I to z grubsza tyle.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Dalej - gdy odpowiednia osoba się pojawi [tajemnica]

To chyba chodzi o mnie :fluttershy5:

Witajcie, jestem Swizzle i jestem najlepszą przyjaciółką Flasha!

Zjedz Snickersa, bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć :forgiveme:

O co ci chodzi? :rarirage:

O nic, mów dalej :rd6:

Z checią posłuchamy :rd5:

:lunathink: Ale to wszystko, co miałam do powiedzenia.

Tyle? Równie dobrze mogłaś siedzieć cicho i nie marnować naszego cennego czasu :bonbon2:

Chcesz z kopyta w twarz? :rarirage:

Eee... Czas się zmywać :lyrahappy:

Wracaj tu wywłoko! :lyraaxe:

Link do komentarza

Ja mam się uspokoić? JA?! :lunawrath: Tej wywłoce coś powiedz...

Ej!

Flash, oczywiście, że Cię kocham, w końcu jesteśmy przyjaciółmi! :fluttershy4:

Swizzle... :facehoof:

Zostaw ją :hug:

A zadanie jej ogarnięcia zostawisz mi, co?

Myślałem że więcej niż przyjaciółmi :rainbowcry:

Life is brutal, Flaszka.

DEGENERAT!! :lyraaxe:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...