Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Spoiler Cat

Dyskusja ogólna

Recommended Posts

Ja mam uwagę odnośnie najnowszych wpisów! Strasznie, wręcz nieprzyzwoicie ich mało!!! >,< Chyba najwyższa pora, aby to zmienić, nie? ^^ W Samotni dzienniki na nowo rozkwitają... nie wypada, aby i w głównym dziale nie działo się to samo, czyż nie? Ale nie wiem w sumie... jak to w końcu jest? Chcecie powrotu pamiętnika najweselszego kucyka w Equestrii? A może dobrze jest jak jest teraz...? x) Od razu napiszę, iż tempo: jeden wpis na tydzień jest dla mnie zabójcze, ale chyba nic się nie stanie jak posty w pamiętnikach będą pojawiać się rzadziej? Wybaczycie mi? Wiem, słaby ze mnie avatar, powinienem się za to zabrać dobry miesiąc temu .__. A 301. post dedykuję królowi Leonidasowi i jego dzielnym 300 Spartanom! x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff... z tego, co widzę, pamiętniki nie cieszą się zbyt dużą popularnością, hmm... może to i dobrze? Zobaczymy... w każdym razie 100% jest za tym, aby jednak wróciły... więc wrócą... w jakiejś tam formie :P Jakieś, gdyż raczej zwykłem nie pisać w pierwszej osobie, tylko w trzeciej, ale z drugiej strony to pamiętnik to... jakoś się to połączy ^^

Przeczytałem też przed chwilą forumowy regulamin pamiętników i... to znaczy czytałem go też wcześniej, ale dopiero teraz zrozumiałem... chyba xP więc będzie to wyglądać tak:

  • Wpisy do pamiętnika będą pojawiać się w tym temacie. Będą to raczej krótkie posty, ale kto wie, może będą wyjątki od tej reguły, niemniej nie przygotowujcie się raczej na ściany tekstu do czytania co tydzień ;P
  • W niektórych momentach, a może ich być całkiem sporo, będziecie mieli wpływ na wygląd przygód zawartych w dzienniku. Zostaniecie o tym powiadomieni w tym temacie, i tam też będziecie mogli przedstawić swoją wizję rozwoju niektórych wątków, o których wspomnę.
  • Wszelkie techniczne uwagi i takie tam kierujcie tutaj, do tego tematu, tak, do tego, gdzie się znajdujecie teraz :P

Pierwszy wpis winien pojawić się już niedługo... ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

To również się wypowiem.

Pod działek świecie pustkami. Za pozwoleniem, chciałabym wkrótce dobrać się do naszego pamiętnika P.P ,uważam że to ciekawy pomysł.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu mishka napisał:

O co właściwie chodzi z tymi pamiętnikami? 

One już umarły i raczej nie wrócą już.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...