Skocz do zawartości

[Pojedynek] Lemuur vs. Emronn


Gość

Kto okazał się lepszym magiem w tym pojedynku?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kto okazał się lepszym magiem w tym pojedynku?

    • Lemuur
      10
    • Emronn
      11


Recommended Posts

Jest to jeden z ciekawszych pojedynków jakie czytałem, dlatego wielkie i szczere gratulacje ode mnie dla Was, bardzo miło mi się to czytało. Jest to również, jak do tej pory najcięższa decyzja dla mnie kogo ogłosić zwycięzcą. Najchętniej postawiłbym remis, ale ponieważ lubię ankiety i nie chcę być bierny długo rozmyślałem. W końcu zdecydowała błaha rzecz, a mianowicie rodzaj magii, jaką się posługiwaliście. Lemur, przykro mi bardzo, ale nigdy nie byłem wielkim fanem magicznej technologii, dlatego wygraną przyznaję swoim skromnym zdaniem Emronnowi. Jednak bez względu na wynik był to arcyciekawy pojedynek i obaj zasłużyliście na nagrodę, dlatego trzymajcie tę oto uśmiechniętą:muffin: gratulacyjną. Dziękuję za miłe czytanie Waszych postów. Bożego błogosławieństwa, szczęścia i wszystkiego najkucykowszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mialbym oceniac wasz pojedynek jedynie na podstawie samej walki to zwyciestwo przyznalbym Lemurowi, bo bardziej mi sie podobalo to jak reagowal na to co robiles, jednak niewiele bardziej. Zdecydowanie wygrał sam pojedynek, zystkał w jego trakcie nowe moce. Kupiles mnie jednak tym, ze usilowales wprowadzic jakas glebie fabularną dla swojej postaci. Mag poszukujacy godnego dzierzyciela dziedzictwa pozostawionego przez martwą córkę.... jako fan RPG nie jestem w stanie tego zignorować. Co za tym idzie mój głos należy do ciebie Emronie.

SPROSTOWANIE: Niechcacy glos oddalem nie na tego kandydata co trzeba (przepraszam za to) prosze o wziecie tego pod uwage. Glos mial byc oddany na Emrona nie na Lemura. Prosze wiec o zedytowanie wyniku jesli jest to jeszcze mozliwe. W momencie mojego glosowania wynik wynisil 6/6 teraz jest przewaga po stronie na ktora zaglosowalem niechcacy.

I just dont know what went wrong..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W porządku, zatem jak to się skończyło...

Według ankiety, która została znacznie przedłużona (co w gruncie rzeczy nic nie dało) wygrywa Lemuur, przewagą jednego głosu... aczkolwiek mając na uwadze pomyłkę Fiska Adoreda (mam nadzieję, że dobrze odmieniłem nick) sprawy nieco się zmieniają - skoro ten tak naprawdę oddał głos na Emronna w takim razie mamy coś odwrotnego, czyli to Emronn wygrywa jednym punktem. Biorąc to pod uwagę zwycięzcą pojedynku zostaje Emronn. Wyniki ankiety zostały zmienione aby odzwierciedlić sytuację i rozwiać wątpliwości.

Gratulujemy obu uczestnikom i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz wkroczą na arenę by zaprezentować swoje zdolności!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...