Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kamisha

Kupię figurki!!!

Recommended Posts

Siema,

jeśli ktos ma do sprzedania [nowe, używane - bez znaczenia] poniższe figurki, odkupię w każdej ilości:

- różowa brokatowa Twilight z blind baga

- "modna" [czyli ta duża] Applejack do czesania

- rozświetlona Rarity [ze świecącym rogiem, do czesania]

- figurki z blind baga z wave'a 2 http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4jq59cKfw1rrc6tro1_1280.png - wszystkie poboczne kucyki mogą być bez kart, mane6 TYLKO w zamkniętych saszetkach [musze mieć pewność, że dany kucyk pochodzi z W2]

Dzięki, pozdrawiam :)

Temat nieaktywny już miesiąc. Zamykam.

EDIT: Otrzymałem PW od Kamishy, że dostaje ona wiadomości PW dotyczące tegoż tematu i poprosiła mnie o jego przywrócenie. Jednocześnie proszę ją o wrzucanie co dwa tygodnie posta, że temat jest aktualny i jednoczesne kasowanie poprzedniego o tym informującego.

Tak... http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4jq59...1_1280.png , właśnie, taka gumowa figurka, tylko żeby była mniejsza tak do 6cm wysokości - taką bym kupił i przerobił na brelok tylko gdzie tego szukać, z tego co widać towar niczym biały kruk, inaczej ten temat by nie powstał...

Link nie działa...

Jeśli chcesz "coś takiego, tylko, że mniejsze" to mozliwe że to nie biały kruk, tylko w ogóle nie istnieje ;) Ja wszystko znajdę, więc daj link do obrazka i się zobaczy :D

No właśnie ktoś wie gdzie można zakupić taką (patrz na link z pierwszego posta) figurkę Fluttershy? Nie mogłem jakoś znaleźć a tyle mi brakuje do Mane6.

Link wziąłem z twojego posta, tego pierwszego, o coś takiego mi chodzi, tylko żeby miało ok 6cm wysokości i mi nie przeszkadzało oraz nie zajmowało dużo miejsca w kieszeni...

Ta figurka ma 5cm wysokości, więc w czym problem? W ogóle czasem mam wrażenie, że polscy bronies kompletnie nie orientują się w tym, jakie figurki są na rynku...

Fluttershy mam kilka sztuk, dokładnie taką jak z linka [nie wiem czemu skopiowany mi nie działał], odsprzedam za 20zł z wysyłką.

Uuuchm... nie jestem kolekcjonerem figurek, stąd moja niewiedza, a na oko... to chłop w szpitalu zmarł, więc taka jest ta moja ocena wysokości i gabarytów... dobrze, teraz pomyślę w jaki sposób przerobić to na brelok.

CAM00078.jpg

mam dla ciebie 14 saszetek.

nr 7 , 10 , 14 , 17 , 13, 12 , 22 2x 18 , 20 , 23 , 24 , 15 , 19 ,

odpisz mi szybko na email albo na privie tutaj , email: [email protected]

jesli przez 3 dni kamisha sie nie odezwie , odsprzedaje figurki po cenie 10zl sztuka

ewentualna wymiana 1 za 1 za: kredens , armora, big mac'a , babcie smith i pudlo po pierwszej fali.

jak mozna tak robic?!

Jeśli faktycznie się nie odezwie to na bank biorę #10 czyli o ile się nie mylęTwilight Velvet. 

EDIT. No trudno. Może innym razem :)

Edited by Triste Cordis

akurat figurki dla kamishy sa juz w drodze do niej , dogadalismy sie. więc nic nie mam na sprzedaż.

Interesują mnie 3 księżniczki z fali 5: Kredens, Luna i Celestia.

Albo może wie ktoś może gdzie można dostać figurki 5 fali w Szczecinie ?

Za pomoc bardzo dziękuję

Jeśli faktycznie się nie odezwie to na bank biorę #10 czyli o ile się nie mylęTwilight Velvet.

To nawet nie była ta fala ;p

Jakby kogoś świerzbiło, żeby zamknąć [jak temat o tym, ze sprzedaje figurki...], to daję znać, że wciąż aktualne.

Edited by Kamisha

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...