Skocz do zawartości

Muzyka


Recommended Posts

Muzyka - temat poświęcony muzyce. Nie utworom, płytom czy zespołom a naszym muzycznym zainteresowaniom. Jacyś muzycy na sali? :rd6:

Osobiście zawsze chciałem mieć porządny, profesjonalny sprzęt, ale ten... no powiedzmy że do tanich nie należy (ech ten Pioneer CDJ 2000 ). Swego czasu wyrzuciłem w błoto ponad 2000zł kupując szmelc typu "all in one", ale przynajmniej pozostały mi świetne kable z pozłacanymi końcówkami i pełna wersja Virtual DJa, której używam do dziś. Może nie tworzę muzyki (leń), ale uwielbiam tworzyć sety.

Oto moje (niestety wirtualne) narzędzie "pracy"

2wd6dky.jpg

A wy na czym gracie? Gitara, bębny, garnki, nerwy innych?

Link do komentarza

Ja (My) robię coś co ogólnie jest hip-hopem i rapem.(

Posiadam sprzęt do zgrywania wokalu.

Mic. pojemnościowy

mixer

i coś co dostałem tydzień temu, karta dźwiekowa.

Składaniem ścieżek do kupy zajmuję się ja.

Jutro planuję zrobić sobie kurs FL studio, by nie kraść już bitów.

Link do komentarza
  • 2 months later...

UHU może pisałem już tu ale ale ale ^^, Perkusja oraz Zespół z którym da się dogadać, co gramy wszystko możemy choć zależy nam na przekazie głębokim, Rytmika Metal-Hard Rock choć oczywiście oczywiście możemy i spokojne, zespół Upadłych (czytając moje posty pewnie się dowiesz co to znaczy), jak kolega wyżej Tristie Cordis też tego używam lecz wolę własne utwory tworzyć niż bawić się kogoś :dunno:  Lecz muzyka to piękne Hobby często bardzo kosztowne, ale przyjemność z niej jest wielka gdy stworzymy coś, powiesz co zrobiłeś co zdołałeś, Muzyka kształtuje.

  • +1 1
Link do komentarza

Kliknąłem repka Riconishowi, bo mi się spodobało jego ostatnie zdanie, to po emotce z Rainbow :>

 

Co do mnie zaś - pisałem to już tutaj, ale że znowu ktoś zakłada nowy temat, zamiast użyć opcji "szukaj"...

 

Tak więc gram na saksofonie i kocham ten instrument w każdej postaci i każdej muzyce. Chodzę do szkoły muzycznej, aktualnie 4 klasa II stopnia, chociaż ostatnimi czasy ciężko jest kontynuować naukę, gdy zacząłem studia :< (a na AM niestety za cienki jestem  :fluttersad:).

Gram poza tym w takim zespole co się nazywa Pancakes, jakby ktoś był ciekawy, można nas będzie posłuchać na juwenaliach w Krakowie, 9 maja.

https://www.facebook.com/events/435697593186541/

Lubię też plumkać sobie czasem na pianinie, ale czym innym niż plumkaniem bym sobie tego nie nazwał. 

Poza tym, jak PISKLAKOZAUR zapewnie wie, coś mi strzeliło do łba, żeby spróbować się pobawić w robienie muzyki samemu w FL Studio. I jest zabawa  :derptongue:

Link do komentarza

Ja od niedawna (2 miesące dokładniej) ucze się grać na perkusji. Czasem myślę, że mi uszy rozsadzi (jak nie znajdę zatyczek). Ale cóż, jak chcę być dobry potrzebuje treningu, tak jak wszyscy zresztą. Mój kolega myślał, że to tylko losowe nawalanie w bębny. Pokazałem mu, że nie miał racji. Poza tym tak samo jak Ojtam lubię czasem poplumkać na pianinie ("Odę do radości" umiem zagrać ale nic poza tym).

Link do komentarza

Kolejny Brat Perkusyjny  :rd5:  jak dobrze można z kimś popisać i się ścigać kto co rozegrał co umie, Perkusja brew pozorom jest bardzo trudnym instrumentem, każdy sobie myśli ,, o to sobie wybije rytm'' siada za perkusją i myśli co tu zagrać, aż wali byle jak a nic sensu wtedy nie ma, Najfajniej jest gdy po dłuższej grze na perkusji słuchając muzyki wiesz jaki rytm zastosować, jakie przedłużenie jaką technikę zastosować  :rd6: , trzeba pędzić jak chce być się dobrym na perkusji, nas jest mało perkusistów a sam mam 2 zespoły xD, jeden swój a drugi do pomocy (biedacy xD pół roku szukali perkusisty), jak nikt się nie obrazi to napiszę taki PS. :dunno:

PS: SZUKAM WOKALU ORAZ BASU !!!! 

Link do komentarza

Drugi stopień szkoły muzycznej, śpiew i pianino. Umiem grać na gitarze, ale nie jara mnie to zbytnio. Tworze także orkiestralne/instrumentalne utwory w Abletonie, planuje zrobić coś ponyrelejted, w końcu Nicolas nie będzie jedynym aktywnym muzykiem w polskim fandomie (jest jeszcze flutterrex ale on nie robi nic od x czasu) xD

Link do komentarza
  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...