Skocz do zawartości

Rodzinka PL


Gość

Recommended Posts

Bardzo podoba mi się ten serial :twilight2: Jest taki prawdziwy i gdy go oglądam to często widzę samą siebie. Oprócz przezabawnych sytuacji serial potrafi (przynajmniej) mi dać wiele do myślenia i patrzeć na pewne rzeczy inaczej. :rd6: Serial oglądam na TVP VOD i czekam z niecierpliwością na nowe odcinki :YEtmX: Jestem ciekawa czy jest wśród was również fan lub fani tego serialu. Jeśli tak to mam do tych osób pytanie. Kogo z trójki braci najbardziej lubicie? Jeśli chodzi o mnie to trudno mi wybrać... no ale skoro muszę to Tomka.:rariderp:

post-3136-13662250265232_thumb.jpg

post-3136-13662250265426_thumb.jpg

post-3136-13662250265636_thumb.jpg

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Heh, nawet w porządku serial. Moja mama go bardzo lubi, dlatego czasem wspólnie z nią oglądam. Tak, śmiech Kacperka niszczy system xD.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Świetny serial. Gdy mam okazję to go oglądam razem z rodzicami (też lubią rodzinkę :rainderp:). Potwierdzam, śmiech Kacperka niszczy system. To jeden z niewielu seriali komediowych, które są takie prawdziwe. Pokazuje prawdziwe relacje między członkami rodziny. A tak z innej beczki : ktoś też zauważył, że chłopaki z rodzinki grają razem w Heroes V :soawesome: ?

Link do komentarza

Nienawidzę, nie znoszę tego serialu, jak to widzę (ku szczęściu rzadko bo - alleluja nie mam telewizora!)to tracę wiarę w ludzkość. Całość ocieka obrzydliwą ameryką, Polska powinna być Polską i przedstawiać prawdziwe wartości i kulturę, a nie jej amerykańskie wykrzewienia, i czystą parodię tych wartości. Nieustanne wyśmiewanie się z rodziców, dzieci kóre rodziców szantażują i zwracają się jak nie wiadomo do czego i w ogóle...to amerykaństwo... ohydztwo.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...