Skocz do zawartości

Podaruj Muffina!


Kirara

Recommended Posts

il_fullxfull.303644839.jpg

Chce podarować muffinka dla wszystkich pisarzy i osób z którymi współpracują (mam nadzieję że się podzielicie). Dzięki Wam możemy cieszyć się nowymi przygodami i odkrywać Equestrie na nowo. Każdy z was w pewnym stopniu zapoczątkował epicką historie, która rozwija naszą wyobraźnie i pozwala zagłębić się w marzeniach nad życiem w tej pięknej krainie.

Smacznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muffin.jpg

Nie przestawajcie wyznawać Celestii kochać kucyków i oglądać ich! To one radują nas, pomagają zwalczyć nudę i przeżyć trudne chwile samotności! Muffin dla Miłośników Kucyków jest dla całego forum i jeszcze dalej. ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:muffin:

Chciałem podarować tą skromną mufinkę osobom, których już pewnie nie zobaczymy, a przysłużyły się dla tego forum. W szczególności w jego pierwszych dniach, miesiącach. Yargolek, Herbi, Lukiner, Kozi0ł, Olson i kilka innych osób. Bez nich nie byłoby tego forum.

Kolejne podziękowania chciałem złożyć osobom, które przyczyniły się do przeniesienia naszego forum na adres MLPPolska.pl.

Xyz, Skysplit i SystemShy, którego najpewniej już nie ujrzymy... Wielkie dzięki wam za wasz wkład w rozwój tego forum.

Kolejny na liście podziękowań jest Siper. Dzięki niemu i pozostałym technicznym (którym już dziękowałem wcześniej) nasze forum wygląda tak, jak wygląda.

Chciałem ostatecznie wręczyć mufinkę reszcie ludzi, Wam wszystkim. To wy jesteście "paliwem" dla całej ekipy. Nie Wy jesteście dla ekipy, lecz ekipa dla was. Gdy widzimy wasze szczęście, wasze aktywne i inteligentne udzielanie się w dyskusjach, czy nawet zabawach, napędza nas do działania.

poXzlio.jpg

Ten oto epicki muffin jest dla całej społeczności MLPPolska.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu innemu miałbym podarować muffinka, jak nie mojemu bratu Crowlay'owi. :muffin: Smacznego, mój bracie! I nie zapomni popić tego jakże wykwintnego oraz jakże pięknie pachnącego posiłku naszym wspaniałym cydrem domowej roboty. :cydr: Trzymaj, bracie ty mój i Do Dna!

A tak przy okazji. Piękna młoda damo, czy nie zechciała byś sprzedać nam swojego muffinkowego biznesu? Za samo kupno zapłacimy ci 1000 monet, oraz oddamy 15% ze sprzedaży. To jak, młoda klaczko? Ubiliśmy interes?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Skoro tu jestem.. Na początku chciałbym dać muffinka mojemu najlepszemu przyjacielowi z tego forum, Fenderze dziękuję Ci za tą długą i prawdziwą przyjaźń :muffin::hug: Następnie muffiny dostaną osoby z którymi miałem przyjemność tutaj pisać i dyskutować. I na koniec muffinki należą się każdej osobie, która ma tutaj konto. Ale również nie zapominajmy o administracji, wykonują tutaj świetną robotę :muffin: ^^. No cóż każda osoba z tego forum jest wspaniała, bardzo fajnie że są ludzie którzy Ci pomogą w trudnych chwilach itp. Dziękuję i pozdrawiam :hug3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje :muffin: wszystkim! Kocham wszystkich.! Znajomych i nieznajomych, tym którzy mnie kochają i nienawidzą, wam i im, dziewczyną i chłopakom.! Rodzinie.! Peace & Love & Tolerate!

Wielki :fshug: dla wszystkich! Bez wyjątku! (Oczywiście jeżeli ktoś nie chce to się nie narzucam! Kocham was ! < 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wręczam muffinkę Mane 6 i Derpy :D:muffin:

A jeśli chodzi o użytkowników tego forum to chciałbym ofiarować dwóm użytkowniczkom.

Lucy - za to że namówiła mnie na powrót na MLP Polska (pod moim obecnym nickiem :D) :muffin:

Fionka2010 - za to że wszystkim na forum daje hugi :):muffin:

A i dla jednej pegasis (która używała konta, ale nie znam jej nicku z MLP Polska, więc użyję jej nicku z Zapytaj) jeszcze chciałbym dać muffinkę, dla Applejack. (nick z Zapytaj) gdyż to pierwsza fanka MLP z którą gadałem (w ogóle) a i też dlatego bo słucha metalu (tak jak ja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmm... To może i ja rozdam muffiny? No ok tak więc jeden :muffin: dla Fendera z którym przegadałam masę czasu przez telefon.Następny dla PitaPl bo cię bardzo lubię i miło mi się z tobą pisze. Hmm...Jeszcze jeden dla AdanoraPL który zawsze mnie wspiera.Pragnę dać :muffina: BiPowi który zawsze mnie zauważy i bardzo lubię z nim pisać.Next dla FlutterGangsty bo go lubię i jest fajny! :hug3: Lucy pierwszej osobie z którą rozmawiałam na forum. MasterowiBezi bo on mi dał muffina i ja też chcę mu dać!

I na koniec chcę dać :muffina: Szarusi! Która zawsze poprawia mi humor! No więc dla nich góra muffinów! :muffin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i po skutecznej akcji administratorów i moderatorów w sprawie hejtera o nicku Domino...

Cóż, chciałbym wręczyć muffina każdemu administratorowi i moderatorowi tego forum :muffin::)

Dzięki Waszej skutecznej akcji Discord jest zawiedziony, bo nie udało mu się wykorzystać hejtera do zasiania Chaosu na forum :) Celestia (i ja również) jest z Was dumna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...