Talar

Brony
 • Zawartość

  885
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

939 Legenda Forum

O Talar

 • Ranga
  Mister świata i kosmosu
 • Urodziny 09.03.1997

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Weirdmageddon/Studiuję w Poznaniu
 • Zainteresowania
  Marnowanie czasu.
 • Ulubiona postać
  10. Countress Coloratura
  9. Sugarcoat
  8. King Sombra
  7. Princess Celestia
  6. Twilight Sparkle
  5. Flim and Flam Brothers
  4. Sunset Shimmer
  3. Starlight Glimmer
  2. Rarity
  1. Adagio Dazzle

Ostatnio na profilu byli

34079 wyświetleń profilu
 1. Piękny śnieg dzisiaj w Poznaniu <3

  1. Dairinn

   Dairinn

   Pożycz trochę

  2. Gray Picture

   Gray Picture

   W Bydgoszczy też mamy śliczny śnieg, chętnie oddam cały.

  3. Po prostu Tomek

   Po prostu Tomek

   W Opolu te rzuili śniegu na półki, ale tyle co kot napłakał.

 2. Zawsze bierze mnie na chwilę rozterki gdy np. po wczorajszym spotkaniu z autorką książki o reprywatyzacji i omówieniu problemów tego zjawiska czekam sobie na przystanku i słyszę dylematy ludzi, że na imprezie muzyka była słaba albo że kurwa na imieninach cioci był tort czekoladowy, którego nie lubią.

  :I

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [5 więcej]
  2. Talar

   Talar

   W sumie, to ja Cię lubię Arcy. Chciałbym być taki, jak Ty, a nie jakimś przewrażliwionym zjebem który nie umie opisać tego, jak się czuję ani co z tym zrobić.

  3. Talar

   Talar

   W ogóle jak Ty żeś skomentował to, nie wchodząc jednocześnie na mój profil :wow:

  4. WilczeK

   WilczeK

   Bla... bla... bla... 

 3. Boss kwiatek też zajebisty.
 4. Fallout New Vegas to zdecydowanie jedna z najlepszych gier, w jakie w życiu grałem. I dodam też, że podsumowanie wszystkich naszych dokonań (które w większości polegają raczej na wybraniu mniejszego zła lub wyborów, nad którymi można by żywo dyskutować, czy są lepsze czy gorsze) pod koniec gry w postacie pokazu slajdów i teksty czytanego przez różne, szczególne postacie, to jedna z największych atutów tej gry. Muzyka grająca w tle, wraz ze slajdami i lektorem tworzą coś niesamowitego, nawet gdy zakończenie trwa 10 minut, a sam lup trwa zaledwie jedną. Jedna sama muzyka nie ma już tej siły i choć wciąż sama w sobie powoduje u mnie ciary na skórze, bez lektora to nie jest to samo. Ta czy tak, 8/10 się należy. W sumie, nie jest to jakieś arcydzieło i tak w sumie nie mam pomysłu, co innego dać, ale ostatnio miałem przyjemność poznać chyba najprzyjemniejszego w walce bossa w historii wszystkich gier, w jakie grałem, którego pokonałem chyba już z 50 razy i wciąż mi mało: Polecam obczaić samą walkę z bossem, bo jest ona iście zajebista. EDIT. Tak, nie mam co robić w sylwestra.
 5. Mokrzy fani nigdy nie śpią. Następne dwa odcinki wyemitowane zostaną 22 stycznia 2018 roku. Źródło wraz z dosyć ciekawymi tytułami ów epizodów znajdziesz ----> tutaj.
 6. Sorry, że nie pomagam, ale zmień tytuł na "przeprowadzkę". Wyprowadzać znaczy opuszczać, a ty chcesz się wprowadzić. Tak czy tak, ja studiuje w Poznaniu i choć nie mam zielonego pojęcia o rynku pracy czy mieszkaniach tam, ale i tak polecam bo to fajne miasto.
 7. Kilka bugów z Black Mesy: Drzemka przed meczem w Docie: Bug z Outlasta, który sprawił, że gra była jeszcze straszniejsza: Kilka bugów w Falloucie New Vegas:
 8. Komputer: Telefon (blokowania): Telefon (tapeta): Ho ho ho!
 9. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów gra mnie tak wciągnęła, że pomimo 4 w nocy z trudem przerwałem granie, bo nie czuję zmęczenia i wciąż chce więcej <3

 10. Jako zaliczenie z przedmiotu dostałem parametry silnika i musiałem na ich podstawie wyprowadzić 30 wzorów oraz narysować wykres. I szczerze mówiąc, dobrze się bawiłem, licząc to wszystko.

  1. Po prostu Tomek

   Po prostu Tomek

   Ja za to dziś i jutro, a może także pojutrze siedzę w pracy 10 godzin.

  2. Talar

   Talar

   Czy ta praca jest chociaż znośna?

  3. Po prostu Tomek

   Po prostu Tomek

   Jest w sumie całkiem ok tak ci powiem.