Talar

Brony
 • Dodanych treści

  896
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  15

Talar last won the day on October 16 2016

Talar had the most liked content!

Informacje o Talar

 • Ranga
  Mister świata i kosmosu
 • Data urodzenia 09.03.1997

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  W twojej starej
 • Zainteresowania
  Marnowanie czasu.
 • Ulubiona postać
  10. Countress Coloratura
  9. Sugarcoat
  8. King Sombra
  7. Princess Celestia
  6. Twilight Sparkle
  5. Flim and Flam Brothers
  4. Sunset Shimmer
  3. Starlight Glimmer
  2. Rarity
  1. Adagio Dazzle

Ostatnie wyświetlenia profilu

27336 wyświetleń profilu
 1. Poproszę.
 2. "Umieranie Fandomu" to jakiś film, że z dużej litery? #złytalarsięczepia
 3. Jak ja patrze na ten cały dział poświęcony Thoraxowi i poczynania jego opiekuna, to powoli zacząłem być raczej antyfanem, niż fanem tej postaci Proszę o wpisanie.
 4. N: Chyba niedawno to oceniałem, ale nie pamiętam, co napisałem, więc ocena z dzisiaj: w sumie nie jest zły, trochę dziwnie się czyta, ale jestem o wiele bardziej na tak niż na nie. 7/10 A: No nie wiem, taki strasznie animkowy. A sama postać wygląda, jakby miała chore skóry. Jako avatar pasuje idealnie, ale mi jakoś sam ten art słabo się podoba. 4,5/10 S: Całkiem spoko obrazek. Tego tekstu w sumie mogłoby wcale nie być ale i tak, spoko sygna. 8/10 U: Tylko w tej zabawie go chyba widzę, więc nie mam podstawy, aby coś o tej osobie powiedzieć.
 5. N: nah. Niby spoko, ale jakoś tak średnio podchodzi. Bezstronnie to bym dał z 9/10, ale osobiście dam 6/10 sry A: Nie lubię przedmiotów nieożywionych na avkach. Sam obrazek dosyć spoko, ale nie w tym miejscu S: Jezu, ktoś jeszcze postuje to na serio? Znaczy, rozumiem że tą sygne masz od długiego czasu, ale nawet jak wszyscy to wstawiali to mnie to nie śmieszyło. Masz 5/10 na zachętę. U: Jakoś tak za bardzo nie śledziłem, ale wydawało mi się, że czasem napisze coś spoko i godne uwagi, a czasem jakieś odpały ma i piszę bzdety albo wkurwia pół forum. Znaczy, mnie nie wkurzyłeś bo ze mną nie dyskutował, no ale jakieś żale chyba były A może mi się pomyliło? Chyba nie, ale dobra. Tak czy tak, nie umiem sobie wyrobić zdania na temat tejże osoby.
 6. Ktoś ma jakieś info, ile ten film może trwać? Bo jak tyle samo, co poprzednie, a już mamy z 6 nowych super innych postaci, to film będzie zapier*alał szybciej niż Macierewicz na autostradzie
 7. "Hm, właśnie zauważyłem dziwnie wyglądające pękniecie w ważnym dla konstrukcji domu miejscu? Wygląda to trochę niepokojąco, bo przecież w najgorszym scenariuszu zawali mi się dom. Coś mi mówi, że powinienem wezwać jakiegoś fachowca ALE JEBAĆ TO, ZAPYTAM SIĘ NA FORUM O KUCYKACH CO MAM ZROBIĆ. PRZECIEŻ TO OCZYWISTE, CO NIE?!?"
 8. Pogoda za oknaweź wypier*alaj!

 9. Jaranie się a lubienie czegoś to zupełnie inne rzeczy.
 10. N: Ciężko przeczytać i w ogóle wymówić, bo 3 spółgłoski pod rząd i do tego "r" i "l", a po "l" mamy jeszcze "i". Nie podoba mi się, główne z względu trudności z wymową. 2/10 A: W sumie spoko. Nawet nie wiem, czy to jakiś ocek, czy z serialu postać, ale to nic. Ładnie dopasowany, ładnie wycięty. 7/10 S: O zgrozo. Jakieś obrzydliwe mi się to kopyto wydaję. I ogólnie jak piszę to mnie irytuje mocno. 1/10 U: Ostatnio widzę jego wysoką aktywność, ale ale to raczej na stornie głównej przejawia mi się gdzieś jego avatar. Poza tym, raczej nie widuję. Nie mam pojęcia, kto to, kiedy dołączył ani nawet jakiego działu jest opiekunek.
 11. Jaranie się tym zespołem zawsze uważałem za nieudolną próbę bycia takim spooky gościem, co "o patrzcie, jakiej pokręconej muzyki słucham" i "krew i flaki to właśnie lubię". Poza tym, same utwory zawsze mieli strasznie nudne i monotonne (a przynajmniej te, co ja słyszałem), a sam styl to dla mnie taka bezmózga papka, że jak gramy ciężką metal, to dajemy brutalne teledyski itd. Choć nie wiem, może się nie znam.
 12. Mi się podoba. Twarz zajebiście wyszła.
 13. Poczytajcie na wiki czy tam gdzieś. To raczej mój brat ogląda, a ja się przypatruję. Koniec offtopu
 14. Wznawiają to. W lutym mają być nowe odcinki i niby kolejny sezon zapowiedzieli.