Skocz do zawartości

Fallout: Equestria.


Adm1RED

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 633
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A co mi tam, i tak zagram xD

Imię: Greg

Rasa: Ziemny kuc

Umiejętności:Greg był jednym z najlepszych lekarzy przed wojną. Potrafil wyleczyc praktycznie kazdego, potrafi wyrabiać stimpacki i wszelkiego rodzaju menatsy. Jest słaby w walce wręcz, ale potrafi dość celnie przycelować z karabinu gaussa. Bardzo intelgentny.

1. Celność: Srednia

2. Szybkość: Niska

3. Lewitacja( tylko dla Jednorożców ) :

Charakter:Potrafi byc cyniczny i zlosliwy. Uzalezniony od narkotyków.

CM:Stimpack

Wygląd:Biały wysoki kuc z czarną grzywą

Link do komentarza

-Bardzo wam dziekaje za uratowanie mi zycia. I tobie tez dziekuje Eagle. -Powiedziala Snow Tunder. Odwracajac sie do wyjscia "stajni 24" zobaczyla bialej masci kucyka ziemskiego. - aaa kto to? Wyciagnela z torby rewolwer z napisem "ku chwale ojczyzny" i celowala w czarno grzywego kuca.

Link do komentarza

-ej ej, spokojnie, schowaj tą smieszną replike colta - rzeklem jeszcze wciąz na fali wczorajszych menatsow

jestem najlepszym lekarzem w tym zasranym schronie, a moze nawet w tym postaposwiecie, jestem za cenny zebys mnie sprzatnal

znaczaco popatrzalem na kabure przy swoim pasie

-a zreszta, widzisz to cudenko? to alien blaster, jeden strzal i gryziesz glebe, wiec? odloz lepiej tą zabawke

Link do komentarza

-uch, faktycznie, takie cudeńko sporo jest warte, coś koło 2000 kapsli - powiedzialem z zainteresowaniem

ale swojemu koledze-idiocie to powiedz zeby nie machal tak tym deaglem bo sie postrzeli i bedzie nie tylko slepy ale i kulawy

ja i moj towazysz mozemy z wami wspolpracowac albo wystrzelac w pizdu, to jak będzie?

Link do komentarza

-Jestem Greg, byłem lekarzem, przed tym bajzlem w ktorym teraz zyjemy. A to Ara, moj towazysz, strzelec wyborowy - wskazalem kopytem kuca obok.

-Ej, mała, jesteś ranna, ale widze ze jakiś "lekarz" próbowal cie naprostować czarami, masz stimpacka, uzyj go - wręczylem niebieskiej klaczy strzykawkę.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...