Skocz do zawartości

Fallout: Equestria.


Adm1RED

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 633
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Spokojnie dreptałam za grupą. Szliśmy dalej mimo i tak odczuwalnego zmęczenia. Sama nie spałam kilka dni. Przed tym jak do nich dołączyłam nie spałam ze 2 dni. Teraz kolejne 2. Dziwiłam sie że jeszcze chodzę na nogach. Chociaż to da się wyjaśnić, bo narkotykii robią jednak swoje.

- Greg tak czy inaczej musimy odpocząć... - jednak widząc zdeterminowanie całej grupy aby doścignąć Wavex'a i Eagle'a, zrezygnowałam z dalszego przekonywania. Napiłam się jedynie z manierki, odmawiając sobie kolejnej dawki dopalacza. Stwierdziłam przy okazji że moja wcześniejsza rana bardzo dokucza.

Link do komentarza

-Wave, nie możemy się zatrzymywać. - powiedział Eagle - Wniknąłem w umysł Delty i zobaczyłem że Greg jest zdeterminowany żeby nas znaleźć więc musimy ruszać. A wiesz, dla naszego dobra im bardziej Greg jest zdeterminowany żeby nas znaleźć, to tym bardziej my musimy być zdeterminowani, żeby dotrzeć do Krypty 7 przed nimi. Poza tym Greg mówił coś o jakichś prochach, którymi faszerował całe Mane 6. Jeśli namieszał w umyśle mojej Fluttershy to klnę się na Celestię, że pożałuje, że się urodził a i Delta prawdopodobnie ma trudności z nadążaniem za resztą tamtej grupy.

Link do komentarza

- ... A wiesz dlaczego Flutteshy mnie przyjuliła kiedy powiedziałem jej że ty żyjesz i mi podziękowała wtedy czułem się niezręcznie...

Powiedziałem do Eagla zmieniając temat.

- Powiedziała że myśli o tobie utrzymują ją w jej normalnym stanie i wychodząc z krypty 7 obiecałem jej że cię znajdę i znalazłem.

Link do komentarza

- Brawo Tunder... - odpowiedziałam za jej plecami - Jak widać, potrafisz się wciągnąć w takie intrygi lub zdrady. Daję ci pewną radę. Zanim odpowiesz Wave'owi, lepiej upewnij się czy kogoś w pobliżu nie ma. Mów ciszej i ne reaguj na komunikat Wabe:'a jakby ktoś cie popażył. - podeszłam bliżej - Szczerze nie spodziewałam się tego po tobie.

Link do komentarza

-Uch. - wtrąciłem się. Delta, czy ty naprawdę sądzisz, że nie słyszę tego że ona rozmawia z Wavem? - Powiedziałem cicho do czerwonogrzywej klaczy. Doskonale o tym wiem. Do tego słyszę ich rozmowy, wszczepiłem temu niewidzialnemu pajacowi mały podsłuch podczas wizyty w jego pokoju w szpitalu. - Uśmiechnąłem się.

-Prawdopodobnie chcą mnie zabić. Ten idiota Eagle myśli, że ja trułem mane6, ba, do tego zmuszałem RD do pracy w fabryce. Dzięki mnie one jako tako funkcjonowały, sama widziałaś jaka jest Pinkie bez prochów. A Rainbow to była suka łasa na pieniądze. Wiadomo, Clousdale'skie ścierwo. - Odparłem.

Na moje trzeba się przygotować na strzelaninę, w razie czego. Masz. - Podałem Delcie różowe tabletki. Dzięki temu zblokujesz swój umysł na magiczne sztuczki tego jednoroga. Co do Tunder, prawdopodobnie stanie po ich stronie, więc trzeba będzie się jej pozbyć... Ech, robi się nieciekawie. - Odparłem.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...