Skocz do zawartości

Fallout: Equestria.


Adm1RED

Recommended Posts

- Eagle możemy już ruszać, ale muszę coś jeszcze zrobić.

Powiedziałem i napisałem list i połorzyłem go obok białej klaczy, dałem też obok niej mały klocek który był to hologram wyłączony.

*to co było w liście napiszę później kiedy Tunder weźmie list i będzie go czytać*

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 633
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Yyaaaa -Ziewnela Tunder. -Mamusiu mialam dziwny sen. Bylam na zewnatrz i bandyci mnie porwali a a potem. Nie to nie byl sen -Powiedziala sama do siebie Snow. -Musze isc zobaczyc co robia czlonkowie naszej grupy. -Tunder poszla do namiotu Greg'a nie zauwazajac liscik.

(Potem zauwazy list.)

Link do komentarza

-Uch, coś tu śmierdzi, mała. - Powiedziałem do Delty. Zapach Wave'go i tego idioty Eagla osłabił się i wciąż się oddala na północny zachód, w stronę Canterlotu. Do tego zapach tej dziwki Scootaloo też przestał być wykrywalny.

-Na moje to oni chcą nas zrobić w ch*ja, i iść sami, prawdopodobnie chodzi o tą pomarańczową szmatę. Do tego gdy ostatni raz zapach tych dwojga był wykrywalny to obok stała Tunder. Jestem pewien że będzie chciała wcisnąć nam jakąś rzewną bajeczkę i zatrzymać nas tutaj czy coś. - Odparłem.

Link do komentarza

-Ty, przywódczynią? - Roześmiałem się. Zaraz będziesz trupem jak nie powiesz co oni kombinują. I to ja obejmuje przywództwo. I w sumie i tak miałem wyruszyć do Canterlotu.

-Delta, idziesz z nami? Chyba że wolisz zostać z bandytami, którzy cię zabiją. - Odparłem do czerwonowłosej klaczy.

Link do komentarza

-Dobrze więc, przeczytam...

Odłożyłem broń i poszedłem przeczytać list. Zacząłem i z niedowierzaniem spojrzałem na Tunder.

-Lubie kisiel? Co to ma być, do cholery. Okazało się ze na kartce papieru jest jedno zdanie. Lubie kisiel.

-Ja pier*le, wytłumacz co to ma znaczyć, albo naprawdę cię zastrzelę! - Krzyknąłem.

//element humorystyczny, załozylem ze wavowi pomyliły sie kartki xD

Link do komentarza

@List:

Droga Tunder !

Idziemy z Eaglem do Canterlotu musicie też tam iść jeśli Greg chce zobaczyć Octavię i też dla nas bo jest tam tak jakby targ broni byśmy mogli się uzbroić.

Na te 8 dni pzejmij dowodzenie i idźcie do Canterlotu kontakuj się ze mną byś mi mówiła co się dzieje z wami.

Przepraszam was za to co teraz zrobiłem mam nadzieję że mi i Eaglowi pzebaczycie.

Pozdrawiam Wave.

Link do komentarza

-Stój! Wyciągnąłem broń ponownie. Pewnie ten idiota pomylił kartki. Nie zrobię ci krzywdy, ale słuchaj się mnie i zbierz resztę drużyny, wyruszamy do Canterlotu. I zabije tego gnojka Wave, niech ja go dorwę...

-Delta, idziesz czy nie? Chyba nie masz wyjścia, swoją drogą. - Odparłem.

-Śmierć, kuta*ie, gdzie jesteś? Wyruszamy, chyba że nie idziesz. - Powiedziałem jakby do powietrza.

Link do komentarza

Odwróciłem kartkę... oh, no tak... Bla bla... I tak zabije tego dupka. - Odparłem.

-Ale ja będę dowodził, jestem bardziej doświadczony i bystrzejszy. Do tego potrafię wykrywać wrogów po zapachu.

Tak więc zbierz drużynę, niedługo wyruszamy. Po drodze zajdziemy do mojej 'przyjaciółki', która mieszka na obrzeżach ponyville. Prowadzi skład broni, a przynajmniej prowadziła 2 lata temu. Nie tylko ten dupek Wave wychodził na powierzchnię. - Odparłem.

Link do komentarza

- Raczej nie mam wyboru. Tak oto się kończą tzw. "więzi przyjaźni" - znudzonym głosem - Czy ta cała P to taka dość mała klacz? Bo jeśli to ona to rok temu dostała kulkę między oczy od bandytów. - spojrzałam na jeden budynków. Był tam pegaz który nas obserwował. Gdy coś powiedział do swojego komunikatora było jasne co mial zrobić.

- Padnijcie! - krzyknęłam

Link do komentarza

(widzę że WaveX zrobił sobie świetny monolog podczas ekspedycji)

-Taka piesza przeprawa to dla mnie żaden kłopot Wave. - rzucił Eagle - Poza tym mój zmysł wyczuł że Greg może się domyślać o co chodzi, gdyż zorientował się po... Naszych zapachach. Chyba wie, że tu chodzi o Scootaloo.

Potem Eagle powiedział w myślach.

-Oraz o powierniczki Elementów Harmonii, ale to jest moja tajemnica i tak długo będę wiedział o tym tylko ja, to tak długo będzie dobrze.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...