Skocz do zawartości

Fallout: Equestria.


Adm1RED

Recommended Posts

!IIIP!

- Podsłuch jest nie mogę powiedzieć ale patrz w niebo.

Czy mogłabyś zostać w miejscu gdzie wystrzelona zostanie raca ?

!IIIP!

Powiedziałem i wystrzeliłem racę nad siebie.

- Eagle teraz masz to to maskuje zapach, będziemy pachnieć jak otoczenie, a i zostajemy, ściągnąłem podsłuch.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 633
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Śmierć zobaczył przed sobą kryptę numer 40. Z jego oka uleciała łza gdyż tam się urodził. Podszedł do niej i oklepał delikatnie po żelaznych drzwiach. Nagle usłyszał pikanie. Rozejrzał się i usłyszał wybuch. Nagle na niego spadła chmara kamieni. Śmierć próbował się uwolnić, ale na próżno. Usłyszał głos który nie wróżył nic dobrego. Przed nim stanęła klacz o tęczowych włosach. Śmierć powiedział

- Uwolnijcie mnie, albo was zabije.

Klacz powiedziała

- No, no jaki ostry.

Po czym prysnęła jakimś gazem w Śmierć. Śmierć zasnął.

Link do komentarza

-Cześć Tunder. - powiedział Eagle - Czy Greg zaczął się domyślać czegoś o planach moich i WaveX'a?

Potem Eagle zdążył jeszcze na chwilę wejść do umysłu Delty zanim Greg podał jej prochy.

-Hmm... A więc jakimiś proszkami chcesz zabezpieczyć swoją ekipę przed moim wjazdem na ich umysły... - pomyślał Eagle - Przed wojną potrafiłem wejść nawet do umysłu samej Celestii. Nie istnieją zabezpieczenia, których nie dałbym radę obejść, a ponieważ twoje "zabezpieczenia" są niemagiczne to łatwiej będzie mi je złamać.

Link do komentarza

-Sama sprawdze.

-Powiedziala Tunder po czym wyjela dziwna machine.

-Nazwalam to "wykrywacz metali nieszlachetnych" bo nazwe "wykrywacz metali" juz wykupiono.

-Powiedziala klacz z malym zdenerwowaniem.

-Snow obskanowala cale swoje cialo wraz z torba.

-Mam dwa jeden na znaczku jak mowiles i w torbie.

-Potem przeskanowala Eagle'a i Wave'a.

-Ty masz we wlosach, Eagle na nodze pod butem. Tak pokazal mi "wykrywacz metali nieszlachetnych".

Link do komentarza

Eagle zdjął buta a potem usunął podsłuch magią.

-No to panie Greg już mnie nie podsłuchasz. - powiedział Eagle - Takie metody nie przejdą, już się nauczyłem jeszcze nawet bez magii zwalczać takie metody szpiegowskie.

Po czym Eagle założył buta i dogonił Tunder i WaveX'a.

Link do komentarza

-Co za idioci, jak to dobrze, że część z pluskiew jest zrobiona z syntetyków. - Uśmiechnąłem się. Tak jak mówiłem, ta cholera nas zdradziła. Cholerne dupki, żyją w przekonaniu, że magia przyjaźni wciąż istnieje, to śmieszne. Przez nich mamy same kłopoty. - Odparłem. To miło, że chcą w tym świecie pełnym gówna kierować się zasadami, ale to jest jedna wielka sraka, zamiast myśleć logicznie kierują się uczuciami. Ech, na razie to oni rozdają karty. Potem się zobaczy.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...