Skocz do zawartości

Fallout: Equestria.


Adm1RED

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 633
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-No dobra leć. - powiedział Eagle otwierając drzwi śmigłowca - Fluttershy, zatrzymaj maszynę, nie chcę żeby Wave się nadział na śmigło.

Fluttershy zatrzymała maszynę a ta zawisła w powietrzu.

-Możesz lecieć Wave. - powiedział Eagle - Gdybyś miał zabawki od UAC, nie martwiłbym się tak o Ciebie.

Pozostały czas do Kryształowego Imperium: 30 minut.

-Trzymaj jeszcze kałacha i RPG7. - powiedział Eagle - Uważaj na siebie stary.

Eagle przypomniał sobie jeszcze jedną rzecz.

-Jeszcze jedna rzecz stary. - powiedział Eagle - Greg myśli, że Octavia jest naszą zakładniczką. Tylko, że tak naprawdę my nie chcemy jej zrobić krzywdy tak jak on Rainbow Dash.

Link do komentarza

Eagle wszedł do kabiny pilota.

-Lecimy dalej Fluttershy. - powiedział Eagle, gdy nagle zauważył, że Fluttershy posmutniała.

-Co się stało skarbie? Chodzi o tych bandytów, do których strzelałaś? - spytał Eagle.

-Nie... To z tymi bandytami było konieczne. - powiedziała Fluttershy - Chodzi o...

-O kogo. - powiedział Eagle - O Grega?

Fluttershy pisnęła w odpowiedzi.

-On... - zaczęła Fluttershy - Słyszę jak wygaduje o mnie... Okropne rzeczy. Boje się, że mu... U-u-uwierzyłeś i że już mnie nie... Nie k-k-kochasz.

-Fluttershy. Nie wierzę w ani jedno jego słowo. - powiedział Eagle - Ja też słyszę co ten skur****yn bez serca wygaduje o Tobie, ale wiedz jedno. Nigdy mu nie uwierzę i zawsze będę przy Tobie. A z drugiej strony... Czy jakby to co wygaduje Greg było... Prawdą, przejęłabyś się tym, że na Ziemi byłem nieszczęśliwy i sprowadziłabyś mnie do Equestrii?

Mimo, że Eagle zadał pytanie retoryczne to Fluttershy udzieliła mu odpowiedzi.

-Umm... Nie.

-No właśnie. - odpowiedział Eagle - Więc tym bardziej mu nie wierzę, ale to było pytanie retoryczne i nie musiałaś na nie odpowiadać. Pamiętaj, zawsze będę Cię kochał i zawsze będę przy Tobie.

-Dz-dziękuje... - szepnęła Fluttershy - Tak bardzo się cieszę, że mu nie wierzysz. Ja też będę Cię zawsze kochała.

-Element dobroci nie wybrał Cię... Mówiąc slangiem mojego wymiaru... Dla picu czy dla bajeru. - powiedział Eagle - Wybrał Cię, bo naprawdę dobroć jest w Twoim sercu i Greg o tym zapomniał, że elementy nie wybierają randomowego usera, tylko kogoś kto jest dla nich przeznaczony.

Black Hawk poleciał dalej w kierunku Kryształowego Imperium - ostatniego bastionu dawnej Equestrii.

-Ja też nie znałem Grega przed wojną. - pomyślał Eagle - Bynajmniej do momentu kiedy spotkałem się z nim pod Rainbow Factory. Nawet fandom w moim wymiarze nie wspominał nic o Gregu. Nawet przed przybyciem do Equestrii myślałem, że Rainbow Factory, przeszłość Fluttershy i Silent Ponyville to tylko twórczość bronies.

Eagle zauważył, że wlatują w koło podbiegunowe.

-Włączę ogrzewanie i tarczę. - powiedział Eagle, naciskając odpowiedni przycisk - Będziemy zabezpieczeni przed niskimi temperaturami. Za dużo wywnioskowałem z lekcji historii, żeby popełnić ten sam kardynalny błąd co Wehrmacht podczas ataku na Moskwę w 1941.

Link do komentarza

-Pierdu pierdu, srutututu, biedna Fluttershy. - Wykręciłem twarz z grymasem. Dobre bajeczki. Wszystko jedno.

W każdym razie Wave odłączył się od ich grupy, i teraz stoi w miejscu, stawiam że będzie nas śledził. Nie ma sensu próbować go brać jako zakładnika, nie jest na tyle wart by go ratowali, poza tym to tylko da dodatkowy argument w ręce Eagla, że to ja jestem 'ten zły'. Nie jestem święty, ale nigdy nie zrobiłem nic przeciwko Equestrii.

-Jesteśmy w połowie drogi, widzicie? to tam. - Pokazałem kopytem ciemną smugę lasu Everfree.

Link do komentarza

-Widać race. - powiedziała Fluttershy.

-To WaveX. - powiedział Eagle - Trzeba się kontroli... Przedstawić.

-Dowództwo kontroli powietrznej do niezidentyfikowanego obiektu. - rozległ się głos w radiu - Proszę się przedstawić.

-Dowództwo kontroli tu Super64. - powiedział Eagle - Nazywam się Eagle Desert, są ze mną Fluttershy, Octavia, Tunder, Pokemona i Scootaloo. A ten pegaz, który wam walnął w pole to jest z nami, tylko na własne życzenie się odłączył od reszty grupy, nazywa się WaveX. Chcemy się widzieć z Księżniczką Celestią. Mam dla niej ważne informacje.

//od tego momentu jestem tymczasowym avatarem Twilight, jeśli nie będzie chętnych do jej awatarzenia to mogę ja to robić.

//wkrótce też będzie potrzebny avatar dla Rarity.

Eagle potem usłyszał znajomy głos.

-Eagle, to Ty? - spytał znajomy dla Eagle głos.

-Tak Twilight. - odpowiedział Eagle - Musimy się widzieć z Księżniczką Celestią, to pilne. Poza tym lecimy tu z Krypty 7, którą Greg zniszczył.

-Greg? - rzuciła w radiu Twilight - Słyszałam o nim. Opowiecie nam o nim jak wylądujecie. Wpuścić tą maszynę.

-Dzięki Twilight. - powiedział Eagle.

-Ale tego pegaza zabierzcie ze sobą. - powiedziała Twilight przez radio.

Black Hawk podleciał pod WaveX'a.

-Dobra Wave, ładuj się. - powiedział Eagle - Twi tak ładnie prosi, żebyś był z nami.

Link do komentarza

//Animal avatarzy Rarity, Wave Twilota, jeden avatar na łeb, Śmierć Dashie, a ja Pinkie. Edytuj ten post, nie możesz avatarzyć flu i twi jednocześnie. Do tego zbyt szybko postacie wprowadzasz, bez emocji, no, pisarzem nie będziesz


-Tak Twilight. - odpowiedział Eagle - Musimy się widzieć z Księżniczką Celestią' date=' to pilne. Poza tym lecimy tu z Krypty 7, którą Greg zniszczył.[/quote']

może szanownie przeczytasz moje wcześniejsze posty, co? chyba że robisz za postać bez zdrowego rozumu

Link do komentarza

-Super64 tu kontrola. - rozległ się głos w radiu - Czekajcie na eskortę, wskażą wam lądowisko.

-Tu Super64. Przyjąłem. - odpowiedział Eagle.

Eagle czekał na eskortę. Gdy eskorta przybyła, Eagle był w szoku.

-Niemożliwe... To Wonderbolts. - pomyślał Eagle - Oni... Przetrwali... Wojnę... Myślałem, że zginęli podczas rewolucji w Cloudsdale, albo że w trakcie wojny.

-Super64 tu Spitfire z Wonderbolts. - powiedziała Spitfire - Lećcie za nami, wskażemy wam miejsce do lądowania

-Tu Super64. Przyjąłem, lecimy za wami. - odpowiedział Eagle.

Black Hawk leciał za eskadrą Wonderbolts przez kilka minut.

-Super64 macie tu wolne lądowisko. - powiedziała Spitfire - Możecie tu lądować.

-Tu Super64. Zrozumiałem bez odbioru. - odpowiedział Eagle.

Maszyna wylądowała we wskazanym miejscu. Fluttershy wyłączyła silniki i na lądowisko podeszły Twilight, Rarity, Księżniczka Celestia, Księżniczka Cadance w asyście gwardii Celestii i jednego dwunożnego komandosa.


//Eagle nie wie, że Krypta 7 nie została zniszczona i nadal myśli, że Greg zniszczył tą kryptę, pozna prawdę jak będzie ponownie przelatywał nad Canterlotem.

//Od tego momentu stałym avatarem Twilight jest WaveX.

nie możesz avatarzyć flu i twi jednocześnie.

Teraz WaveX avatarzy jednocześnie Twi i Scoot.

Link do komentarza

//Dobra, tego za wiele. Wonderbolts, wprowadzanie całego mane6 na raz, mimo ze ktoś inny je avatarzy, niespójność wątków, ludzie, mechy, śmigłowce, fluttershy strzelająca z miniguna, etc, etc. Do tego wtrącanie wszędzie tej 'Polski', jakby była niewiadomo jaką potęgą, choć jesteśmy najgorszym pomiotem w europie, sojusz Polski z Equestrią, śmiech na sali, dziękuję, kończę swój udział w zabawie, elo.

Link do komentarza

Ogarnijcie się! Kto tu czytał Fallouta Equestrię?! Przestańcie tu robić takie nie wiadomo co!!! Przecież jeszcze przed wojną Mane6 było stare i istniały Ministerstwa. Nie czytajcie sobie nawzajem w myślach i nie róbcie z siebie takich OP!!! Żadnych Wonderbolts, Mane6 to staruszki...

NIE ŁĄCZYMY NASZEJ DURNEJ ZIEMI Z EQUESTRIĄ!!! I ZERO INNYCH FICÓW, BO BY NIE BYŁO SCOOT!

I KROPKA!

Link do komentarza

//

niestety niektórzy przesadzili w robieniu z siebie bohatera wszechmogącego

można by było zrobic od nowa fallouta

tylko powinniśmy ustalić zasady:

- wszystko w systemie STATS który ogranicza zdolności do jednej głownej (np. zamiast być snajperem, najlepszym z magii i lataniu, może być tylko i wyłącznie snajperem)

- do equestrii wchodzimy po np. 200 latach

- NIE MA WPROWADZANIA ŻADNEGO MANE6 CELESTII ORAZ INNYCH WYMIARÓW

Link do komentarza

Jestem za Colem i Animal oraz Nightmare.Ludzie? Mane6? Inne wymiary? Co to kraina Fantazji czy Eqwestria? Mogą być takie zasady:

- Max 2 bronie (Główna i dodatkowa)

- Jedna główna klasa (Np. Snajper, hunter itd.

- Zero mane6 i innych duperelów z poza Falouta

- Tylko Eqwestria. Żadnych innych krain

- 3 dodatkowe umiejętności (np. skradanie, perswazja itd.)

- Śmiertelność.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...