Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Do pomieszczenia weszły dwa Podmieńce, sycząc coś do siebie i trzymając magią jakiś worek. Otworzyły pierwszą lepszą klatkę i wyrzuciły do niej zawartość wora w postaci nieprzytomnego Capo. Następnie, dalej 'gadając', wyszły z lochów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Sama nie wiem... Po prostu nagle w moim domu znalazła się dziwna, jakby fioletowa, świecąca ściana. Kilka sekund później całe wojsko było już u mnie i przełaziło przez tą ścianę, ale się nie pojawiali po drugiej stronie. W końcu przeszłam też. Znalazłam się w jakimś... królestwie w miniaturce, ale jakby patrzeć na to teraz, to w normalnym rozmiarze. Potem zobaczyłam takie... Jakby... Czarne kucyki, takie z bajek, tylko paskudne. Strzeliły we mnie jakimś promieniem i tyle. Potem obudziłam się w jakimś domu z kryształu. Jakiś czarny, zmutowany gigant wstrzyknął mi jakiś specyfik w nogę, a następnie obudziłam się w tej klatce. Kilka przesłuchań tych mutantów może powalić każdego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To było tak. Ludzie atakowali kryształowe miasto, ja jeszcze byłem człowiekiem i spytałem się czy mają jakiegoś jeńca. Chrysalis przyniosła ciebie, już zmieniającą się. Kiedy odkryłem że się zmieniasz w Podmieńca, próbowałem to powstrzymać, próbowałem wszystkiego, lecz nieskutecznie. Nie zdążyłem ciebie ocalić przed zmianą w Podmieńca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...