Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Kolejny sen. Tym razem biegliście z Twilight i Ghostem po sawannie. Gdzie okiem sięgnąć tylko piasek i piasek. Za wami gonił mech. Ghost był wtedy jeszcze zdrowy. Wydawało się, że mech w ogóle nie biegnie, a idzie. Jednocześnie nie zmniejszał odległości między wami. W pewnym momencie nadepnął na Ghosta. Wy siłą rozpędu pobiegliście jeszcze do przodu. Gdy się odwróciłeś, zobaczyłeś, jak mech schodzi z pegaza. Cała jego część, która jest u ludzi od pasa w dół, była krwawą miazgą. Ogier krzyczał z bólu i zaczął się czołgać w waszą stronę, ciągnąc ze sobą papkę, która jeszcze kiedyś była jego nogami. W pewnym momencie jego krzyk zmienił się w niekucze wycie. Wtedy mech wgniótł go nogą w podłoże. Podniósł nogę i ponownie ją opuścił na kucyka. Zrobił tak jeszcze kilka razy. Z twojego przyjaciela została krwawa masa z mięsa i resztek grzywy.

Obudziłeś się o piątej rano. Oczywiście, standardowo zlany potem. Twilight spała, dzieciaki chrapały, a Spike jęczał coś o kryształach, również przez sen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc robię tak... sprawdzam za pomocą patyka za ile się obudzi twi, i idę tak wcześnie żeby zdążyć na jej wybudzenie z tacą kanapek do łóżka... Śniadanie do łóżka... orginalny to ja nie jestem, ale git... więc robię tak jak ustalone i mając nadzieje że nie oberwę... wiadomo od kogo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam czy nie dosięgnie do Lily... nie chce nieść kilkumiesięcznego źrebaka na Oddział Ratunkowy bo nagle został pobity na śmierć... A na pewno by nie uwierzyliby że to Lily, i zwalili by na mnie, i że jestem okropnym ojcem... tak wiem co mówią Fanatycy...

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...