Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

 - Coś im odbija, gdy jesteś. Nie martw się, przejdzie im - powiedział i wspiął się po drabinie na rusztowanie. Ty nie mogłeś wejść, bo kuce i drabiny to nie przyjaciele. Chwieje rusztowania i poręcze zresztą też. Aż wyobraziłeś sobie Twilight gapiącą się, jak Lily gra w Dead Island.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURWA! Jak boli, cofam się natychmiast i staram się zetrzeć te pozostałości z moich oczu... zachciało mu się piaskiem rzucać... a to menda jedna... w pozytywnym znaczeniu.

- Nie boisz się że jakieś pobliskie państwo was wyśledzi i no nie wiem... zmotywuje świat do szturmu? Wiesz że wcześniej tu byli Amerykanie i FEAR, a na ich podstawie ocenili całą rasę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Ktoś tam rzuci im łuskę od naboju, ktoś inny kawałek blachy. Wszystko, czego tutaj nie ma uważają za magiczny przedmiot - powiedział ze śmiechem. Z góry, prosto na twoją głowę spadła piaskowcowa cegła. Może nie tak ciężka, ale wciąż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście... ciekawe jak wszyscy zareagują na to że jestem cały w piasku... kurwa wkurwia mnie już to moje szczęście... muszę się wyczyścić zanim Twi zauważy mnie cały w piasku i sińcach... może sińców się nie pozbędę ale piasku już tak... tylko się do łazienki dostać muszę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight odwzajemniła pocałunek. Grzywa zasłaniała siniak na głowie, a sierść ten na grzbiecie. Jej kopytka były w cieście. Jedna blacha ciasteczek już się piekła, druga leżała na blacie. Uśmiechnięte buźki patrzyły się na ciebie z ciasteczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...