Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Uśmiechnąłem się widząc dzieciaki... ścierkę zmieniam na obojętnie jaki gryzak. Mam nadzieje że nie rozpocznie się tu jakaś walka o ciastka naszej kochanej Twi. Ciekawa była by scena gdyby podczas zajadania się ciastkami, wpadła cała familia Twi... znając życie zostałbym otoczony i możliwe że zmasakrowany... psychicznie oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wpadł do pokoju. Inteligentna Lilly odkryła, że gdy się pociąga za ścierkę wystającą spod blachy, to blacha może spaść... Jeszcze nie spadła, ale zaraz wyląduje na głowie małej weteranki Dead Island. Tymczasem Bolt zajął się gryzakiem. Wiadomo, co się z nim stało. Jednak słabsze było działanie jego zębów, bo nie miał dwóch górnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie próbuje go zrozumieć... Capo powiedział kiedyś "Nie zrozumiesz bobasa, a jak go jednak zrozumiesz... to sam nim jesteś" Siedzę z nim i oglądam z nim bajkę... powiem że jestem Infantylny i niekiedy rzeczy dla dzieci i mnie odpowiadają... możecie mnie nazwać jak nie wiem, ale to prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy na ekranie nadbiegł duch, a tytułowy bohater zaczął uciekać, Bolt wlazł ci na głowę, ale dalej gapił się w ekran. Szczególnie zainteresowało go to, że Kudłaty i Scooby również drą się jak opętani. Gdy była mowa o chrupkach pochylił się i spojrzał ci w oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dostałeś talerz ciasteczek, a bachurki po ciasteczkowej kaszce. Bolt wrzasnął coś, co dla uważnego słuchacza przypominało "Scooby-Dooby-Doo!" i zaczął jeść kopytkami kaszkę. Widać, że Lily miała ochotę dać mu z liścia, ale siedziała spokojnie i jadła szybko kaszkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru minutach wszyscy byliście najedzeni łącznie z Twilight, która jadła razem z wami, jednocześnie pilnując drugiej blachy, która właśnie trafiła do pieca. Lily po jedzeniu chciała do xboxa, a Bolt do Scooby Doo. Oboje chyba mieli zamiar się rozwrzeszczeć, jeśli nie zabierzesz ich tam jak taksówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...