Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- A miło. Zabrałem dzieciaki do parku... po drodze klasyk, czyli Lily przyłożyła w twarz kucowi, ale to już można się było spodziewać... splądrowali dom wiewiórki z jej zapasów na nadciągającą zimę... zostałem zmuszony do zjedzenia jednego... BTW nawet smaczny był... a potem prosto wróciliśmy do domu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W dzieciństwie był kryzys... kasy nie było, a jak było to ledwo starczało na jedzenie... amerykanie chcieli nas potajemnie zagłodzić zwalając winę na kryzys ekonomiczny. Mieliśmy wtedy po 9 lat. Zbliżał się pierwszy grudnia, nasze urodziny z Farukiem, tata nam wytłumaczył co się dzieje i musi teraz znaleźć sposób na załatwienie jedzenia i innych potrzebnych towarów, by lud mógł przetrwać. Z Farukiem ustaliliśmy wtedy że dla przetrwania, skończymy z imprezami, które drogo nas wtedy kosztowały, więc powiedzieliśmy o tym ojcu który przyjął propozycje, nie wiedząc że mówiliśmy poważnie. I tak rok później nie organizowaliśmy urodzin, i dalej, i dalej.... aż do dziś od 9 roku życia nie obchodziłem przyjęcia urodzinowego... ale mi to nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pocałunku uśmiecham się i patrzę z czułością do Twilight... zaskakująco szybko zdrowieje, ale to plus... Moja Księżniczka wraca do zdrowia szybko niż zakładałem. Myślałem że to potrwa z dwa tygodnie, a tu... proszę... po chwili przytulam się do niej i zamykając oczy by zasnąć mówię...

- Dobranoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...