Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Odwracam się do Rarity.

- Słuchaj, odstawie cię do Nowego Teheranu, znając mojego brata, tak go nazwał, tam będziesz bezpieczna... jest tam jeszcze Twilight, Ghost, Fluttershy i dzieciaki. Plus ty i zaraz Rainbow dolecicie - powiedziałem po czym Teleportuje ją do mojego domu nie słuchając żadnego sprzeciwu. Potem lecę do Rainbow jeśli nie jest za późno.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zarażona. Za kilka minut się obudzi. Tymczasem poczułeś mocne uderzenie w tył czaszki i straciłeś przytomność. Gdy się obudziłeś, kiwało tobą. Twilight cie niosła. Skąd ona się tu wzięła? Nie wiadomo. wiadomo za to, że gdy na nią spojrzałeś, miałeś takie myśli, że nawet Capo by się zawstydził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chciałem uratować... Rainbow. Dziwnie się czuje... mam ochotę... - powiedziałem po czym skapnąłem się o co chodzi. No cóż... jednak mnie dopadli.

- Kochanie, na wszelki wypadek chodźmy do strefy Kwarantanny... - powiedziałem schodząc z niej.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręciło ci się w głowie. Twilight wyglądała na zdyszaną. Był już świt. Staliście na czymś w rodzaju magicznego mostu. Pewnie robota Twilight. Z każdą chwilą, gdy na nią patrzyłeś, pragnienie się wzmacniało. Jednak nie mogłeś oderwać wzroku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...