Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Żal mi go... myślałem że obejdzie się bez samobójczych prób. Więc tak... pomieszczenia kwarantanny mają lustra weneckie, czyli ja nikogo przez nie nie widzę, ale oni mnie tak. Jak zablokuje włócznie to moja siła pójdzie się jebać na czas zniknięcia choroby, będę ją mógł później odblokować głosowo, bo wiem że nad głosem choroba władzy nie ma. Wchodzę do komory i każe ją zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie poczekasz. Niedaleko leżało wiadro z wodą i kilka jabłek. Poczułeś się taki pusty bez wiadomości, co się dzieje o twojej rodzinie... Coś w tobie mówiło ci, byś wrzasnął do ludzi, że to tylko żart, żeby cię wypuścili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bim, puk, bim, puk... I tak kilkanaście razy. W końcu nawet piłka się znudziła. Głos w twoim łbie wciąż mówił ci, byś przestał się opierać i wyszedł stąd. Wtedy nie będziesz się nudził, będziesz wolny. Ciężko będzie ci powiedzieć nie, tym bardziej dlatego, że nagle rozbolała cię głowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi ból się wzmocnił. Poczułeś chęć by się poddać, by się przestać opierać. Wtedy byłbyś wolny... Nic by ci się nie stało, nikt by cię nie więził. Połułeś eż złość do ludzi, za to, że cię więżą i do siebie, za to, że im pozwalasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce... WYTRZYMAM! Padam na podłogę chwytając się łba i zaczynam powstrzymywać się od krzyczenia z bólu głowy który staje się silniejszy. Jednak nie za bardzo mi się to udaje i niekiedy wydaje z siebie piski albo pojedyncze krzyki. Wytrzymam... muszę zrobić to dla rodziny... dla Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból głowy wzrósł bardziej. Najwidoczniej wszystkie stadia poszły się jebać i choroba od razu idzie do ostatniego. Nagle w twojej głowie odezwał się głos Twilight:

 - Allan, przestań się tak opierać. Poproś ich, by cię puścili. Chodź... Do mnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twojej głowie pojawił się obraz Twilight leżącej obok ciebie na łóżku. Głos wciąż mówił, a ból się wzmacniał...

 - Chcesz, żeby to wróciło? Jeśli na prawdę tego pragniesz, to wydostań się stąd, chodź do mnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...