Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Stwór nałożył sobie rzemyk na szyję, puścił Twilight i wręcz popchnął ją na ciebie. Następnie pobiegł w stronę oceanu. Poruszał się nienaturalnie szybko, a gdy dotarł do wody, nie zwolnił, tylko biegł po tafli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odfocha się kiedy dam jej grę Outlast... ale to później, na razie kryzys trzeba zażegnać. Dobrze że, Twi nic się nie stało. Nie wiem co bym zrobił gdyby ona umarła. Na pewno bym się długo nie pozbierał po takim ciosie. Jest jeszcze jedna rzecz która nie daje mi spokoju. Ja się zakochałem w Twi od pierwszego wejrzenia... choć skapnąłem się o tym długo później. Ale od kiedy ona mnie kocha... wiem że poniekąd to nie moja spra... a co mi tam, zaryzykuje i dyskretnie sprawdzam od jakiego momentu mnie kocha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu to zablokowała... pięknie, teraz nie dam sobie z tym spokoju. Nie to że wątpię w jej miłość, czy coś, ale z jakiegoś powodu muszę się dowiedzieć od kiedy ona mnie kocha. Jak się obudzi to wtedy spróbuje, a jak ciągle będzie blokada, to spróbuje wykrywaczem kłamstw. Chamskie, ale teraz mózg mi tego nie zapomni.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to sam jesteś zmęczony. Cały dzień jesteś na nogach, więc może wypadałoby się przespać? Lily wepchnęła Boltowi kaszkę w gębę, żeby się zamknął, więc nie musisz się martwić, że głodny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęło na pizzy wegetariańskiej z mikrofali. Twilight jeszcze trochę pośpi, bo musi odespać ten strach z poprzedniego dnia.Lily wciąż zafochana, a Bolt zeżarł trzy kawałki pizzy i poszedł spać. Ghost i Shy zjedli po kawałku i wyszli w tylko im znanym celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadam swój kawałek upewniając się że zostanie coś dla Rarity i Twilight. Po posiłku udaje się prosto do brata by poznać czy były jakieś straty w ludziach z okazji ataku zarażonych kucy, i czy przypadkiem wśród nich nie było reszty powierniczek bo wiem że tam Capo-Gwałciciel był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom nic się nie stało, a reszta powierniczek była tam na sto procent. Faruk powiedział, że gdzieś w tłumie mignęły mu grzywy opisanych przez ciebie powierniczek. Do tego dodał, że Capo powinien się niedługo obudzić, już zdrowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ i Pinkie były jeszcze nieprzytomne, ale Dash już tłukła jakąś chmurę ze wściekłością godną Lily, gdy się jej pada zabierze. Ona wszystko tłucze, jak nie betonową ścianę, to chmurę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...