Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

 - Jak. Widać - odparła, nie przestając tłuc chmury, która w końcu się rozwiała. Wtedy Dash obrała za cel kolejną chmurę, większą i do tego deszczową. Przy okazji podlała czyjś ogródek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha...

- No uspokój się... słuchaj, będzie dobrze, jak co to możesz zostać tutaj - powiedziałem spoglądając na niego. Faruk będzie w niebo wzięty z wizyty gościa który ułożył piosenkę "Faruk To Gej" i "Al-Bashir, ssie pałę". Nie mówiłem tego Farukowi nigdy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę i siadam koło niego.

- Posłuchaj, jak na razie dostałeś solidnego kopa, przyznam. Jednak wiedz że to nie twoja wina. Sam byłem zarażony i widziałem to czego się nie spodziewałem nigdy zobaczyć. Może i racja, to potworne widzieć jak gwałcisz wbrew swej woli swoje najbliższe osoby, ale zrozum że to nie twoja wina... - powiedziałem się i się uśmiechnąłem... chyba wiem jak go pocieszyć.

- Wiesz, jak mnie nie posłuchasz to może ktoś inny ci przemówi do rozsądku, może ktoś o białej sierści? - powiedziałem tonem który Capo zna pod tym że wtedy proponuje mu coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś żyje. Najwyraźniej nie mówiła ludziom, kim jest, żeby jej jakoś wyjątkowo nie traktowali. Ogólnie dla tych wcześniej zarażonych zbudowano jakby blok, w którym każdy kucyk miał swoje mieszkanko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle... idę ją odwiedzić bo przez włócznie trochę chamsko sprawdzać stan zdrowia. W między czasie mam nadzieje że Twi nie skapnie się że zrobiłem to co zrobiłem, jak tak, to będę musiał się ostro wytłumaczyć i ewentualnie skończę śpiąc na kanapie... mój tata tak często spał... zwłaszcza jak wracał z Delegacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Luna coś pisała. Nie wiadomo, co, bo litery znikały, gdy tylko je napisała, do tego w dziwnym języku. Nie zauważyła cię lub nie dała po sobie poznać, że wie o twojej obecności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...