Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Nie dziwie się jej. Skoro nie chce się ujawnić że ona jest bogiem PLR to raczej korony nie może nosić, i musi się trochę kryć z wznoszeniem księżyca... najdrobniejszy skrawek tej zdolności i... jej obecne mieszkanie to siedziba kościoła... znam mój lud i wiem co mówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tęsknisz za siostrą? - spytałem podchodząc do niej. Włócznio sprawdź co się dzieje z Celestią, jeśli jest możliwość to po rozmowie tepne się do niej i z zaskoczenia ją zgwałcę... tfu, powale włócznią i spierdole tutaj tak szybko że nawet ona się nie skapnie, z tarczą dla siebie oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie ma koło niej żadnego zagrożenia to mówiąc do Luny "Zaraz Wracam" Stawiam na sobie tarczę i lecę porwać Celestie ogłuszając ją... sprawdzając po drodze tamtego kuca, jeśli zdrów, biorę, jeśli nie, to nie. Po porwaniu celki, zapierdalam z nią szybko do komory kwarantanny by podali tam lek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noga wciąż była unieruchomiona. Celka wciąż unikała. Tymczasem oberwałeś w lewą przednią nogę. On również została unieruchomiona. Zobaczyłeś, że Celestia w biegu tworzy w powietrzu coś na wzór liny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz przejebane. Gdy tylko przecinałeś linę, ona się zrastała. Celka uspokoiła się i powoli do ciebie podeszła. Choroba odcisnęła się na jej wyglądzie. Miała brudną grzywę i sierść, a majestatyczny chód został zastąpiony przez człapanie, przypominające skradającego się wilka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celka machnęła rogiem. Lina rozciągnęła cię na plecach. Kątem oka zobaczyłeś jakiś błysk za Celką, ale jej wielki tyłek  klacz ci to zasłoniła. Alicorn uśmiechnęła się tryumfująco. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celka chyba ma jakiś szósty zmysł. Z prędkością światła obróciła się i wystrzeliła siecią z rogu. Nadbiegająca Twilight straciła rozpęd, odrzuciło ją w przeciwną stronę i uderzyła w drzewo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. Celka nie śpieszyła się, gdy szła do ciebie. Wręcz w ostatniej chwili dostała promieniem ogłuszającym i padła na ciebie. Lekka to ona nie jest. Za nią zobaczyłeś dyszącą Twilight w sieci. Twoje więzy się rozpłynęły, ale jej zdawały się zawężać, im bardziej się szarpała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dzięki ci... Kurwa, ale ciężka - staram się jakoś wygrzebać i podchodzę do niej. - Wszystko tak jak planowałem... - powiedziałem podchodząc do niej i staram się ją uwolnić... mam nadzieje ze się nie prędko obudzi. Co do planu, to wiedziałem że jak Twi mnie wyczai co zrobiłem to ruszy za mną... foch i kanapa będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...