Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Ludzie byli bezradni. Na jej rany to mogli jeszcze coś zdziałać, też słabo, ale na nogę nic. Albo spróbujesz sam, albo zaczekasz do czasu, gdy przybędą lekarze z Equestrii, wyleczeni z choroby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał zaryzykować. Im dłużej taka rana zostaje, tym większe ryzyko infekcji. Spoglądam na Twilight.

- Słuchaj, postaram się coś zrobić z tą nogą, lecz będzie strasznie bolało... wytrzymasz? - spytałem się wciąż patrząc się załamany na nią. Ból będzie mi to sprawiało, ale innej opcji nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight płakała, zaciskała zęby, ale się nie ruszała. Najpierw musiałeś przeciąć skórę, potem ułożyć prawidłowo kość, zdezynfekować wszystko, a na koniec zszyć ranę. Po tym wszystkim kopytka miałeś całe we krwi. Efekt wyglądał nieźle jak na kuca niechirurga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie był ważny, to bym cię do niszczarki wrzucił... spoglądam na Twilight.

- Wszystko jest dobrze... byłaś dzielna - powiedziałem i w nagrodę ją pocałowałem. Czyli wszystko już z głowy. Biorę Twilight na grzbiet i niosę ją do Domku Letniskowego. Musi teraz dużo odpoczywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight znalazła w sobie jeszcze dość energii by cię przytulić. Została jeszcze reszta ran od sznurków, ale najgorsze już za wami. Twi wyglądała na wymęczoną, głodną i ogólnie mizerną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakarmiłeś ją kaszą. Jedyna rzecz, która przypominała papkę bez gryzienia. Po kilku przełknięciach uśmiechnęła się do ciebie. Ona cie uratowała przed zgwałceniem, ty ją przed śmiercią. Jesteście (chyba) kwita. Po kilku kolejnych łykach kaszy uśmiechnęła się do ciebie, zamknęła oczy i zasnęła. Jej sen był o wiele spokojniejszy od tego na tratwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight zasnęła już w miarę spokojnie, a ty po kilku minutach stanąłeś przed drzwiami do pokoju Luny. Patyczek zaofiarował swoją pomoc w obserwowaniu stanu Twilight i unieruchomieniu złamanej nogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...