Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Muszę tam iść... ale najpierw muszę porozmawiać z Luną, bo mam złe przeczucia. Wysyłam wiadomość że muszę z nią porozmawiać i czekam w ruinach starego zamku... po wysłaniu udaje się tam. Jestem słaby by walczyć z tym stworem, a on będzie miał do pomocy Twi, jeśli czegoś nie wymyśle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Może zaklęcie amnezjii... - mruknęła Luna. - Tak, czy siak, kilka minut temu nakrzyczałeś na Twilight i rzuciłeś ją. Widziałam, jak szedłeś przez miasto, mrucząc coś o rozwodzie - powiedziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na nią... ona mi nie ufa... więc zapewne jak ona mi nie ufa to pozostali tym bardziej. Więc nie mam na razie po co wracać do Ponyville. Jedynie gdzie mogę się udać to do Nowego Teheranu W Federacji Nowej Persji. Tylko tam będę mógł jakąś pomoc dostać. Spoglądam na Lunę, wyraźnie zasmucony.

- Myślałem... myślałem że jesteśmy... przyjaciółmi... ja nie kłamie, znasz mnie... ale skoro tak sprawiasz sprawę... to zapewne masz dużo obowiązków więc idź albo mnie zabij, albo cokolwiek, mam już dość, bo skoro ty mi nie wierzysz to pozostali też mi nie uwierzą - powiedziałem po czym idę do kąta i skulony płaczę. Czemu mi ona nie wieży. Znamy się od dawna i ona wie że ja nie kłamie. Jak bym się pokłócił to też bym powiedział przyjaciołom. Nie ma tu dla mnie miejsca już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mam bladego pojęcia... wcześniej jakaś istota o czarnym kolorze i ostrzach zamiast kończyn zmusiła mnie mając Twi w garści by podał jej swoją krew. Do kogo należała, to nie mam pojęcia... i wiem że wciąż mi nie wierzysz - bardziej się skulam i płaczę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że dziwne rzeczy gadał BB. O tym, że Twi powinna o tobie zapomnieć i wybrać "mądrzejszego, wrażliwszego i przystojniejszego ogiera". Na to Twilight go wyprosiła z domu i wróciła do krainy rozpaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zaraz po tym jak "niby wyszedłem po kłótni" zjawił się Książe BlueBlood i mówił coś o tym, że Twi powinna o tobie zapomnieć i wybrać "mądrzejszego, wrażliwszego i przystojniejszego ogiera". Nie chce pochopnie oskarżać, ale sadzę że to on. Ale co on mógłby zyskać na tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mam dziwne wrażenie że Twilight chce coś głupiego zrobić... słuchaj. Wieczorem się spotkamy w Teheranie. Tam będę musiał się na chwile osiąść i obgadać parę spraw z bratem. Prosiłbym cię byś przypilnowała Twilight by nie zrobiła nic głupiego. I najważniejsze... czy mi ufasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...