Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

 - Na razie nijak. Ale za to znaleźliśmy złoże kilka kilometrów od wioski - powiedział. Twilight zaczęła patrzeć na nóż, jakby zaraz miała coś z nim zrobić. W końcu luna nie może od tak wejść i zabrać nóż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mogę zainterweniować bo będzie gorzej, zwłaszcza że to "przeze mnie" tak rozpacza... Odwracam się do Faruka, może jednak ja spróbuje poszukać tam za pomocą badyla złóż.

- A może ja poszukam tam złóż? Mi to może lepiej wyjść - spytałem się brata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB strasznie się przymila do Twi. Wygląda to tak, jakby "łapał okazję". Jednak Twilight wciąż nie odpowiada na jego zaloty. Wyczułeś patykiem, że BB zaczyna się niecierpliwić. Faruk ucieszył się i od razu zarządził tam wydobywanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Trzeba tam założyć miasto... tylko kto będzie nim władał, nie wiem czy mamy jakiś wolnych - spytałem się Faruka, lekko wkurzony. Wie czemu taki mam humor, on też byłby wkurzony, jak by się okazało że do jej żony przymila się jakiś dupek. Zaraz będę musiał udać się do Capo, on pewnie nie jest pod obserwacją BB, ponieważ z powodu ostatnich zdarzeń, raczej zagrożeniem nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Więc bracie, jutro udaje się z kolonistami na tą wyspę tworząc tam miasto. Na razie to trzeba się skupić na problemie. Pogadamy jutro przed moim wyjazdem - powiedziałem i pożegnałem się, a następnie idę do mojego Domku Letniskowego... sprawdzając czy jest tam mój Pancerz bojowy i broń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...