Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Spoglądam na nią.

- Dobrze że jesteś. Brat wyznaczył mnie bym założył kolonie na wyspie nieopodal lądu, więc będzie wtedy zero szans że księżulek mnie wyniucha. Mam nadzieje że nie skończy się to tragedią. Pytanie, BlueBlood ma coś co sprawia że może sprawdzać zawartość snów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... przesyłam te informacje Lunie... nie mogę wytrzymać, i zaraz tam poleze i go zabije... nie pozwolę by tak traktowano moją żonę... byłą żonę... KURWA O TWILIGHT CHODZI... byłą bo nie wiem czy chce, więc powiedziałem oba... nie chce rozwodu... bo nie chce stracić Twi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę po sprzęt do domu i ubieram swój Pancerz Bojowy i biorę swoje dwa Pistolety Deagle. Następnie udaje się do piwnicy w Ponyville i z mojej skrytki wyciągam pociski z Dwymerytem, one przejdą przez osłony jak nóż przez masło. Napełniam pociskami wszystkie magazynki... potem dwa zakładam do Deaglów i jestem gotowy na potyczkę z Bluebloodem. Sprawdzam za pomocą włóczni jakie są jego koordynaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleportuje się tam za jego plecami i po tym wymierzam do niego z pistoletów... odbezpieczam je...

- Ani kroku dalej - powiedziałem zmodulowanym głosem. Wciąż mam go na oku, i jestem czujny na pojawienie się jego ewentualnych przydupasów, albo strażników, jak kto woli. Nie dam mu jej skrzywdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...