Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Wiedz że to nie byłem ja... wszystko ci teraz wyjaśnię - powiedziałem po czym zaczynam jej mówić co się stało naprawdę, o tym że BlueBlood spowodował niby naszą kłótnie po czym się do niej zalecał... mnie sam zrzucił z skarpy tam gdzie kiedyś goniłem Twi kiedy była chora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwzajemniam... no, teraz to można powiedzieć że jestem weteranem... mam zajebistą blizne na pół twarzy i mi to odpowiada.

- Dobrze, jest jeszcze jedna sprawa. Na wyspie nieopodal gdzieś 30 Km od Nowego Teheranu znaleziono ogromne złoża ropy, i chcemy tam zbudować miasto. Faruk mnie wyznaczył na zarządzanie nim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakiejś godzinie znaleźliście się z powrotem w domku. Twi była opatrzona, wszystko było już dobrze. Ludzie wyleczyli już większą część Equestrii. Patyczek zaproponował ci przywrócenie tej połowy twarzy do normalności, ale jest to jednorazowa przemiana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłeś akurat przed jej wbiciem do pokoju. Powęszyła trochę i wyszła. Teraz Twilight wyglądała w tych bandażach, jakby przy następnym uszkodzeniu ciała miała się rozpaść. Właśnie tak delikatnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę Twi do łóżka by mogła se odpocząć... mam nadzieje że wydobrzeje szybko. Po położeniu jej do łóżka przykrywam ją kołdrom. Musi jak najwięcej odpoczywać...

- Odpoczywaj... jak byś czegoś potrzebowała to ja się zjawie. Muszę się zająć przyszłym moim miastem... - powiedziałem całując ją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...